dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurgia, medycyna estetyczna, flebologia, ginekologia estetyczna

dr n. med. Diana Kupczyńska
Głosów: 62, ocena: 4.2

Dr n. med. Diana Kupczyńska

Specjalista chirurgii ogólnej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu.  Odbywała szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii ogólnej w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Laureatka II miejsca w plebiscycie Dolnośląski Hipokrates 2017 w kategorii Lekarz roku medycyny estetycznej. Ukończyła z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Członkini Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, współorganizator konferencji naukowo-szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Zajmuje się zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej, flebologii, chirurgii oraz ginekologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach z zakresu ultrasonografii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz flebologii.

WYKONYWANE ZABIEGI

W klinice Ars Estetica wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii, flebologii i ginekologii estetycznej. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:

powered by Estheticon.pl

//

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013