Labioplastyka - opinie

na podstawie rekomendacji dodanych w serwisie Estheticon

Artykuł przeczytasz w: 5 min.

Plastyka warg sromowych to najpopularniejszy zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Podjęcie decyzji o wykonaniu labioplastyki poprzedza zawsze konsultacja z lekarzem. Dzięki łatwemu dostępowi do informacji, możemy dotrzeć do specjalistów, którzy na podstawie badania i przeprowadzonego wywiadu są w stanie zweryfikować czy w danym przypadku są wskazania do przeprowadzenia korekty warg sromowych mniejszych.

Opinie innych pacjentów na temat lekarzy czy samej procedury, nadal uważane są za jeden z istotniejszych elementów, które mogą wpłynąć na ostateczną decyzję.

  Umów się na wizytę
  Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  Spis treści (kliknij pozycję z listy poniżej, by sprawdzić)
  • Wskazania do labioplastyki
  • Dr n, med. Diana Kupczyńska - opinie
  • Dr Kamil Zalewski - opinie
  • Konsultacje z lekarzem

  Wskazania do labioplastyki

  RANY I OTARCIA

  Pacjentki najczęściej skarżą się na otarcia, odparzenia czy rany w tym obszarze, które powstają podczas chodzenia, uprawiania sportów lub innej aktywności fizycznej.

  DYSKOMFORT W TRAKCIE WSPÓŁŻYCIA

  Ból, dyskomfort oraz wstyd w trakcie współżycia również uznaje się za wskazanie do przeprowadzenia korekty warg sromowych.

  WYGLĄD OKOLIC INTYMNYCH

  Na labioplastykę decydują się także kobiety, którym zależy na “odmłodzeniu” okolic intymnych. Są to kobiety po porodzie, kobiety dojrzałe i młode kobiety, u których wygląd warg sromowych powoduje dyskomfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny.

  INFEKCJE INTYMNE

  Plastyka warg sromowych może być również rozwiązaniem problemu nawracających infekcji intymnych.

  ZOBACZ ZDJĘCIA PACJENTEK PRZED I PO LABIOPLASTYCE

  Dr n, med. Diana Kupczyńska - opinie

  LABIOPLASTYKA – WROCŁAW

  Wykazała się zrozumieniem i bez ogródek opisała planowany efekt końcowy, ewentualne powikłania oraz sam przebieg zabiegu. Dodatkowo kontakt zarówno przed, jak i po zabiegu jest doskonały.

  użytownik Estheticona

  Trafiłam do Pani doktor z polecenia. Przeszukałam cały internet żeby znaleźć lekarza, któremu mogę zaufać. Przekopałam różne fora internetowe i właściwie na wszystkich powtarzały się pewne nazwiska w tym doktor Diany. Udało mi się też nawiązać na forum kontakt z dziewczynami które były również pacjentaki doktor, choć niekoniecznie robiły labioplastykę. Wszystkie zgodnie rekomendowały panią doktor więc i ja zdecydowałam się jej zaufać. To co należy podreślić to fakt że to pierwszy lekarz który samodzielnie do mnie zadzwonił i zapytał jak się czuję po zabiegu. Taka postawa tylko dowodzi temu że pani doktor to osoba skoncentrowana na pacjencie. Sam zabieg przebieg bez żadnych komplikacji w bardzo swobodnej atmosferze. Trochę się obawiałam bo to jednak kwestie intymne. Po zabiegu, no cóż trzeba trochę pocierpieć ale te Panie które wiedzą, jak mogą przerośnięte wargi przeskadzać wiedzą również, że efekty są tego warte.

  Beata M., Estheticon

  Jestem już po zabiegu. Ufff. Długo się zbierałam z decyzją bo bardzo obawiałam się, że coś może pójść nie tak. Ale jest wspaniale i naprawdę uważam, że to była najlepsza decyzja. Sam zabieg wspominam całkiem dobrze, nie czuje się bólu, atmosfera przy zabiegu bardzo w porządku.

  Marta80, Estheticon

  Aby zobaczyć pozostałe opinie kliknij przycisk “Wszystkie opinie”.

  Dr Kamil Zalewski - opinie

  LABIOPLASTYKA – WARSZAWA

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu labioplastyki u Pana doktora. Otrzymałam to czego oczekiwałam: rzetelnej wiedzy, zrozumienia i fachowej opieki. Jestem pod dużym wrażeniem tego jak doktor pracuje i jakie ma podejście do pacjenta.

  Magda80, Estheticon

  Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu ale też całego procesu. Opieka na najwyższym poziomie, wsparcie, zrozumienie i atmosfera. Wszystko na 5 z plusem. Dawno nie spotkałam się z tak serdecznym podejściem do pacjenta ale przy tym z pełnym profesjonalizmem i dużą wiedzą.

  Justyna, Estheticon

  Chciałabym z czystym sumieniem polecić doktora Zalewskiego. Okazał mi dużo cierpliwości (bo miałam miliony pytań), zrozumienia (ponieważ bałam się zabiegu), ale przede wszystkim bardzo profesjonalnie przedstawił wszystkie kwestie związane z samym zabiegiem i rekonwalescencją. Zabieg przeszedł książkowo, wiedziałam dokładnie czego się spodziewać dlatego nie mam żadnych wątpliwości że trafiłam w ręce lekarza, który naprawdę wie co robi. Drogie Panie jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości to przekonajcie się same na konsultacji.

  Agnieszka, Estheticon

   

  Pokaż profil dr Kamil Zalewski

   

  Aby zobaczyć pozostałe opinie kliknij przycisk “Wszystkie opinie”.

  Konsultacje z lekarzem

  Konsultacje z lekarzem jest niezbędna do tego, by zakwalifikować pacjentkę do labioplastyki. Lekarz musi ocenić jakie są realne możliwości korekty, omówić przeciwwskazania i zweryfikować stan zdrowia pacjentki. Operacji mogą poddać się zdrowe, dorosłe kobiety.

  Labioplastyka - podstawowe informacje 
  Cena:7000 - 12000 zł
  Czas zabiegu: 40 – 60 minut
  Znieczulenie:miejscowe
  Rekonwalescencja:do całkowitej sprawności seksualnej można powrócić po około miesiącu
  Efekty:trwałe
  Dostępność:Wrocław / Warszawa

  Wymagane będą:

  • prawidłowe wyniki badań laboratoryjnych (badanie ogólne moczu, morfologia i krzepnięcie),
  • prawidłowy wynik badania ginekologicznego,
  • prawidłowy wynik cytologii (badanie nie może być starsze niż 6 miesięcy).

  Labioplastyka Wrocław

  Lekarzem wykonującym zabieg labioplastyki we Wrocławiu jest dr n. med. Diana Kupczyńska.

  Labioplastyka Warszawa

  Korektę warg sromowych w Warszawie wykonuje dr Kamil Zalewski oraz dr Małgorzata Legocka.

  Zachęcamy również do zapoznania się z następującymi materiałami:

   Umów się na wizytę
   Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
   Wybierz miasto
   WrocławWarszawa
   Zadzwoń lub napisz!
   wsparcie
   Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *