Labioplastyka - opinie

na podstawie rekomendacji dodanych w serwisie Estheticon

Plastyka warg sromowych to najpopularniejszy zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Podjęcie decyzji o wykonaniu labioplastyki poprzedza zawsze konsultacja z lekarzem. Dzięki łatwemu dostępowi do informacji, możemy dotrzeć do specjalistów, którzy na podstawie badania i przeprowadzonego wywiadu są w stanie zweryfikować czy w danym przypadku są wskazania do przeprowadzenia korekty warg sromowych mniejszych.

labioplastyka opinie

Opinie innych pacjentów na temat lekarzy czy samej procedury, nadal uważane są za jeden z istotniejszych elementów, które mogą wpłynąć na ostateczną decyzję.

Umów się na wizytę
Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Zadzwoń lub napisz!

Wskazania do labioplastyki

RANY I OTARCIA

Pacjentki najczęściej skarżą się na otarcia, odparzenia czy rany w tym obszarze, które powstają podczas chodzenia, uprawiania sportów lub innej aktywności fizycznej.

DYSKOMFORT W TRAKCIE WSPÓŁŻYCIA

Ból, dyskomfort oraz wstyd w trakcie współżycia również uznaje się za wskazanie do przeprowadzenia korekty warg sromowych.

WYGLĄD OKOLIC INTYMNYCH

Na labioplastykę decydują się także kobiety, którym zależy na “odmłodzeniu” okolic intymnych. Są to kobiety po porodzie, kobiety dojrzałe i młode kobiety, u których wygląd warg sromowych powoduje dyskomfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny.

INFEKCJE INTYMNE

Plastyka warg sromowych może być również rozwiązaniem problemu nawracających infekcji intymnych.

Dr n, med. Diana Kupczyńska - opinie

LABIOPLASTYKA – WROCŁAW

Wykazała się zrozumieniem i bez ogródek opisała planowany efekt końcowy, ewentualne powikłania oraz sam przebieg zabiegu. Dodatkowo kontakt zarówno przed, jak i po zabiegu jest doskonały.

użytownik Estheticona

Trafiłam do Pani doktor z polecenia. Przeszukałam cały internet żeby znaleźć lekarza, któremu mogę zaufać. Przekopałam różne fora internetowe i właściwie na wszystkich powtarzały się pewne nazwiska w tym doktor Diany. Udało mi się też nawiązać na forum kontakt z dziewczynami które były również pacjentaki doktor, choć niekoniecznie robiły labioplastykę. Wszystkie zgodnie rekomendowały panią doktor więc i ja zdecydowałam się jej zaufać. To co należy podreślić to fakt że to pierwszy lekarz który samodzielnie do mnie zadzwonił i zapytał jak się czuję po zabiegu. Taka postawa tylko dowodzi temu że pani doktor to osoba skoncentrowana na pacjencie. Sam zabieg przebieg bez żadnych komplikacji w bardzo swobodnej atmosferze. Trochę się obawiałam bo to jednak kwestie intymne. Po zabiegu, no cóż trzeba trochę pocierpieć ale te Panie które wiedzą, jak mogą przerośnięte wargi przeskadzać wiedzą również, że efekty są tego warte.

Beata M., Estheticon

Jestem już po zabiegu. Ufff. Długo się zbierałam z decyzją bo bardzo obawiałam się, że coś może pójść nie tak. Ale jest wspaniale i naprawdę uważam, że to była najlepsza decyzja. Sam zabieg wspominam całkiem dobrze, nie czuje się bólu, atmosfera przy zabiegu bardzo w porządku.

Marta80, Estheticon

Aby zobaczyć pozostałe opinie kliknij przycisk “Wszystkie opinie”.

Dr Kamil Zalewski - opinie

LABIOPLASTYKA – WARSZAWA

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu labioplastyki u Pana doktora. Otrzymałam to czego oczekiwałam: rzetelnej wiedzy, zrozumienia i fachowej opieki. Jestem pod dużym wrażeniem tego jak doktor pracuje i jakie ma podejście do pacjenta.

Magda80, Estheticon

Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu ale też całego procesu. Opieka na najwyższym poziomie, wsparcie, zrozumienie i atmosfera. Wszystko na 5 z plusem. Dawno nie spotkałam się z tak serdecznym podejściem do pacjenta ale przy tym z pełnym profesjonalizmem i dużą wiedzą.

Justyna, Estheticon

Chciałabym z czystym sumieniem polecić doktora Zalewskiego. Okazał mi dużo cierpliwości (bo miałam miliony pytań), zrozumienia (ponieważ bałam się zabiegu), ale przede wszystkim bardzo profesjonalnie przedstawił wszystkie kwestie związane z samym zabiegiem i rekonwalescencją. Zabieg przeszedł książkowo, wiedziałam dokładnie czego się spodziewać dlatego nie mam żadnych wątpliwości że trafiłam w ręce lekarza, który naprawdę wie co robi. Drogie Panie jeśli jeszcze macie jakieś wątpliwości to przekonajcie się same na konsultacji.

Agnieszka, Estheticon

 

Pokaż profil dr Kamil Zalewski

 

Aby zobaczyć pozostałe opinie kliknij przycisk “Wszystkie opinie”.

Konsultacje z lekarzem

Konsultacje z lekarzem jest niezbędna do tego, by zakwalifikować pacjentkę do labioplastyki. Lekarz musi ocenić jakie są realne możliwości korekty, omówić przeciwwskazania i zweryfikować stan zdrowia pacjentki. Operacji mogą poddać się zdrowe, dorosłe kobiety.

Labioplastyka - podstawowe informacje 
Cena:od 4500 zł
Czas zabiegu: 40 – 60 minut
Znieczulenie:miejscowe
Rekonwalescencja:do całkowitej sprawności seksualnej można powrócić po około miesiącu
Efekty:trwałe
Dostępność:Wrocław / Warszawa

Wymagane będą:

  • prawidłowe wyniki badań laboratoryjnych (badanie ogólne moczu, morfologia i krzepnięcie),
  • prawidłowy wynik badania ginekologicznego,
  • prawidłowy wynik cytologii (badanie nie może być starsze niż 6 miesięcy).

Lekarzem wykonującym zabieg labioplastyki we Wrocławiu jest dr n. med. Diana Kupczyńska. Korektę warg sromowych w Warszawie wykonuje dr Kamil Zalewski oraz dr n. med. Diana Kupczyńska.

Zachęcamy również do zapoznania się z następującymi materiałami:

Umów się na wizytę
Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Zadzwoń lub napisz!
wsparcie
Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.
Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Przedstaw się *
Wiadomość *