dr Agnieszka Burkacka

chirurgia, medycyna estetyczna

Dr n. med.  Agnieszka Burkacka

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalista chirurgii dziecięcej. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej. Dyplom i tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu otrzymała w 2011 roku. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyła między innymi na Oddziale Chirurgii i Urologii Dziecięcej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach. W chwili obecnej pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu. Jej pasją jest chirurgia rekonstrukcyjna i mikronaczyniowa oraz chirurgia estetyczna, dlatego systematycznie rozwija swoją wiedzę i doskonali umiejętności również w tym zakresie.

Jest absolwentką prestiżowej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii, medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii. Bierze również aktywny udział w zjazdach i konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, którego jest członkiem. Temat jej rozprawy doktorskiej dotyczył oceny wyników leczenia spodziectwa w zależności od metody operacyjnej. W Ars Estetica specjalizuje się w zabiegach leczenia stulejki, obrzezania czy chirurgii estetycznej np. korekty uszu (również u małych dzieci).

  Zadaj pytanie lekarzowi
  Wypełnij poniższy formularz, aby zadać pytanie lekarzowi lub umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!

  WYKONYWANE ZABIEGI

  W Ars Estetica zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii dziecięcej i medycyny estetycznej. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:


  Artykuły na blogu

  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *