dr Agnieszka Burkacka

chirurgia plastyczna, chirurgia dziecięca

Dr n. med.  Agnieszka Burkacka

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalista chirurgii dziecięcej i chirurgii plastycznej. Dyplom i tytuł lekarza medycyny oraz uprawnienia wykonywania zawodu otrzymała w 2011 roku. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobyła między innymi na Oddziale Chirurgii i Urologii Dziecięcej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marciniaka we Wrocławiu oraz w Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego im. Jana Pawła II w Polanicy Zdroju. Jej pasją jest chirurgia rekonstrukcyjna i mikronaczyniowa oraz chirurgia estetyczna i chirurgia dziecięca, dlatego systematycznie rozwija swoją wiedzę i doskonali umiejętności również w tych dziedzinach.

Jest absolwentką prestiżowej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii plastycznej i dziecięcej, medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii. Bierze również aktywny udział w zjazdach i konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, którego jest członkiem. Temat jej rozprawy doktorskiej dotyczył oceny wyników leczenia spodziectwa w zależności od metody operacyjnej. W Ars Estetica specjalizuje się w zabiegach chirurgii estetycznej zarówno u dorosłych jak i u dzieci (np. ostające małżowiny uszne) oraz w operacjach stulejki – plastyce napletka i obrzezaniu.

  Zadaj pytanie lekarzowi
  Wypełnij poniższy formularz, aby zadać pytanie lekarzowi lub umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!

  WYKONYWANE ZABIEGI

  W Ars Estetica zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii dziecięcej i medycyny estetycznej. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:


  Artykuły na blogu

  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *