Rozmieszczenie tkanki tłuszczowej

Opis problemu

Nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w newralgicznych obszarach ciała bywa jednym z głównych problemów estetycznych. Wystający brzuch, „boczki” w okolicach talii, czy „bryczesy” na udach, pomimo stosowania racjonalnej diety i ćwiczeń fizycznych często trudno zredukować.

W celu modelowania sylwetki należy opracować odpowiednią terapię wyszczuplająco – modelującą dane partie, trzeba jednak podkreślić, że nie każdy zabieg jest wskazany dla każdej osoby. Podczas konsultacji przed pierwszym zabiegiem należy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania, dokładnie przeanalizować sylwetkę i ustalić indywidualny program działania, który uwzględni wszystkie czynniki i realne przyczyny problemów z sylwetką. Istotną kwestią, która wpływa na osiągane rezultaty jest dostosowanie się do zaleceń pozabiegowych. W przypadku zabiegów takich jak Liposhock czy Maximus TriLipo ważne jest picie dużej ilości wody i stosowanie zbilansowanej diety, natomiast w przypadku zabiegów liposukcji, wsparciem efektów jest zastosowanie na przykład serii zabiegów drenujących, które zapobiegną wystąpieniu nierówności pozabiegowych.

Małoinwazyjne zabiegi z zakresu modelowania sylwetki (Maximus TriLipo, Liposhock, Ultrashape, Velasmooth czy BodyMix) najczęściej wykonuje się w serii, tak by uzyskać najlepsze efekty terapeutyczne. W przypadku zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej (Lipoliza laserowa, Vaser Lipo) z reguły jeden zabieg pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. O doborze metody decyduje specjalista po bezpośredniej konsultacji z pacjentem.

Małoinwazyjne modelowanie sylwetki oferujemy w Klinice we Wrocławiu i Warszawie. Zabiegi z chirurgii estetycznej przeprowadzamy wyłącznie w Klinice we Wrocławiu.

Który zabieg wybrać?

Zachęcamy do zapoznania się następującymi materiałami:

  Umów się na wizytę
  Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!

  Proponowane zabiegi

  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wiadomość *