Rozmieszczenie tkanki tłuszczowej

Nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w newralgicznych obszarach ciała bywa jednym z głównych problemów estetycznych. Wystający brzuch, „boczki” w okolicach talii, czy „bryczesy” na udach, pomimo stosowania racjonalnej diety i ćwiczeń fizycznych często trudno zredukować.

  Poproś o konsultację
  Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o konsultację z jednym z naszych specjalistów.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  Spis treści (kliknij pozycję z listy poniżej, by sprawdzić)
  • Rozmieszczenie tkanki tłuszczowej
  • Przyczyny
  • Który zabieg wybrać?

  Rozmieszczenie tkanki tłuszczowej

  W celu modelowania sylwetki należy opracować odpowiednią terapię wyszczuplająco – modelującą dane partie, trzeba jednak podkreślić, że nie każdy zabieg jest wskazany dla każdej osoby. Podczas konsultacji przed pierwszym zabiegiem należy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania, dokładnie przeanalizować sylwetkę i ustalić indywidualny program działania, który uwzględni wszystkie czynniki i realne przyczyny problemów z sylwetką. Istotną kwestią, która wpływa na osiągane rezultaty jest dostosowanie się do zaleceń pozabiegowych. W przypadku zabiegów takich jak Liposhock czy Maximus TriLipo ważne jest picie dużej ilości wody i stosowanie zbilansowanej diety, natomiast w przypadku zabiegów liposukcji, wsparciem efektów jest zastosowanie na przykład serii zabiegów drenujących, które zapobiegną wystąpieniu nierówności pozabiegowych.

  Małoinwazyjne zabiegi z zakresu modelowania sylwetki (Maximus TriLipo, Liposhock, Ultrashape, Velasmooth czy BodyMix) najczęściej wykonuje się w serii, tak by uzyskać najlepsze efekty terapeutyczne. W przypadku zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej (Lipoliza laserowa, Vaser Lipo) z reguły jeden zabieg pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. O doborze metody decyduje specjalista po bezpośredniej konsultacji z pacjentem.

  Małoinwazyjne modelowanie sylwetki oferujemy w Klinice we Wrocławiu i Warszawie. Zabiegi z chirurgii estetycznej przeprowadzamy wyłącznie w Klinice we Wrocławiu.

  Przyczyny

  • predyspozycje genetyczne
  • zaburzenia hormonalne
  • stres
  • choroby przewlekłe
  • niewłaściwa dieta
  • niewłaściwy styl życia

  Który zabieg wybrać?

  Małoinwazyjne modelowanie sylwetki takimi urządzeniami jak: Maximus TriLipo czy fala uderzeniowa oferujemy w klinice we Wrocławiu i Warszawie. Zabiegi VASER Lipo i inne procedury z zakresu chirurgii plastycznej wykonujemy wyłącznie w klinice we Wrocławiu.

  Zanim zdecydujemy się jakikolwiek zabieg, przedyskutujmy możliwości i ograniczenia wybranych technologii, aby jak najlepiej dobrać zabieg do problemu, z którym się borykamy.

  Konsultacje z kosmetologami są bezpłatne.

  Zachęcamy do zapoznania się następującymi materiałami:

   Umów się na wizytę
   Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
   Wybierz miasto
   WrocławWarszawa
   Zadzwoń lub napisz!

   Proponowane zabiegi

   wsparcie
   Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *