Rozmieszczenie tkanki tłuszczowej

Opis problemu

Nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w newralgicznych obszarach ciała bywa jednym z głównych problemów estetycznych. Wystający brzuch, „boczki” w okolicach talii, czy „bryczesy” na udach, pomimo stosowania racjonalnej diety i ćwiczeń fizycznych często trudno zredukować.

W celu modelowania sylwetki należy opracować odpowiednią terapię wyszczuplająco – modelującą dane partie, trzeba jednak podkreślić, że nie każdy zabieg jest wskazany dla każdej osoby. Podczas konsultacji przed pierwszym zabiegiem należy wykluczyć wszelkie przeciwwskazania, dokładnie przeanalizować sylwetkę i ustalić indywidualny program działania, który uwzględni wszystkie czynniki i realne przyczyny problemów z sylwetką. Istotną kwestią, która wpływa na osiągane rezultaty jest dostosowanie się do zaleceń pozabiegowych. W przypadku zabiegów takich jak Liposhock czy Maximus TriLipo ważne jest picie dużej ilości wody i stosowanie zbilansowanej diety, natomiast w przypadku zabiegów liposukcji, wsparciem efektów jest zastosowanie na przykład serii zabiegów drenujących, które zapobiegną wystąpieniu nierówności pozabiegowych.

Małoinwazyjne zabiegi z zakresu modelowania sylwetki (Maximus TriLipo, Liposhock, Ultrashape, Velasmooth czy BodyMix) najczęściej wykonuje się w serii, tak by uzyskać najlepsze efekty terapeutyczne. W przypadku zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej (Lipoliza laserowa, Vaser Lipo) z reguły jeden zabieg pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. O doborze metody decyduje specjalista po bezpośredniej konsultacji z pacjentem.

Małoinwazyjne modelowanie sylwetki oferujemy w Klinice we Wrocławiu i Warszawie. Zabiegi z chirurgii estetycznej przeprowadzamy wyłącznie w Klinice we Wrocławiu.

Który zabieg wybrać?

Zachęcamy do zapoznania się następującymi materiałami:

Umów się na wizytę
Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Zadzwoń lub napisz!

Proponowane zabiegi