mgr Patrycja Tomaszyk

kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia bioestetyczna, która tytuł magistra obroniła w 2018 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2015 roku w warszawskich klinikach. Swoją wiedzę poszerza biorąc udział w certyfikowanych kursach i szkoleniach z zakresu laseroterapii, peelingów medycznych oraz mezoterapii mikroigłowej. Wiele lat pracy z pacjentami i dobra znajomość zaawansowanych procedur zabiegowych ułatwiają opracowywanie indywidualnych planów terapeutycznych.

W pracy z pacjentem kładzie szczególny nacisk na wsłuchanie się w jego potrzeby. Jej zdaniem pomaga to w dążeniu do osiągnięcia oczekiwanych efektów.

W klinice Ars Estetica specjalizuje się w zabiegach odmładzających, oczyszczających i regenerujących z wykorzystaniem technologii takich jak laser frakcyjny CO2, Q-Switch Nd-Yag, mikronakłuwanie Dermapen oraz epilacja laserowa i modelowanie sylwetki.

W wolnych chwilach pogłębia wiedzę na temat trądziku oraz przebarwień.

Wykonywane zabiegi

W Ars Estetica zajmuje się wykonywaniem zabiegów kosmetologicznych i modelujących sylwetkę. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *