Liposhock - zabieg na cellulit

skuteczny zabieg na cellulit

Zobacz film

Innowacyjność zabiegu wyszczuplającego przy użyciu tego urządzenia polega na tym, że wykorzystywana jest siła działania fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu oraz skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o podwójnej częstotliwości. Siła oddziaływania Liposhock niweluje cellulit i miejscową otyłość nawet w najtrudniejszych partiach ciała.

Liposhock - podstawowe informacje 
Cena:400 zł
Czas zabiegu:45-60 minut
Znieczulenie:nie wymaga
Reakcja skóry:zaczerwienienie po zabiegu (mrowienie, swędzenie, pieczenie w trakcie)
Rekonwalescencja:nie wymaga
Sugerowana liczba zabiegów:6
Dostępność:Warszawa

  Poproś o konsultację
  Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o konsultację z jednym z naszych specjalistów.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  Spis treści (kliknij pozycję z listy poniżej, by sprawdzić)
  • Na czym polega zabieg liposhock?
  • Wskazania
  • Jak przygotować się do zabiegu?
  • Przebieg zabiegu
  • Efekty usuwania cellulitu
  • Przeciwwskazania
  • Specjaliści wykonujący zabieg i cena

  Na czym polega zabieg liposhock?

  •        Fala uderzeniowa na cellulit

  Istotą tej metody, nazywanej w skrócie ESWT ( extracorporeal shock wave therapy) jest wykorzystanie zogniskowanej fali mechanicznej wytwarzanej za pomocą urządzenia pneumatycznego. Przyłożony do skóry aplikator o powierzchni kilku centymetrów kwadratowych przekazuje tkankom drgania mechaniczne. Powstała w tkance fala wywołuje różne zjawiska biofizyczne. Aplikacja odpowiednio dużej energii wywołuje drgania struktur tkankowych. Efekt zewnętrzny działania fali mechanicznej jest widoczny w postaci przekrwienia w obszarze poddanym zabiegowi.  Konsekwencją lepszego ukrwienia jest wzrost metabolizmu i odżywienia miejsc poddanych zabiegowi.

  W kosmetologii i medycynie estetycznej fala uderzeniowa jest stosowana w terapii cellulitu oraz miejscowej otyłości. Zadaniem zogniskowanej fali mechanicznej o odpowiednio dużej energii jest rozluźnienie kompleksów lipidowych oraz pobudzeni mikrokrążenia w stymulowanych tkankach. Siły mechaniczne mogą powodować  zniekształcenie i uszkodzenie adipocytów, a także hamować ich różnicowanie. Terapia ta wspomaga drenaż limfatyczny i żylny oraz przyśpiesza wchłanianie obrzęków. Drgania mechaniczne wpływają na koloify tkankowe, polepszają właściwości mechaniczne kolagenu  oraz pobudzają  jego syntezę.

  •        Ultradźwięki na cellulit

  Jak działają ultradźwięki na cellulit? Jest to stosunkowo nowa metoda, która wykorzystuje falę ultradźwiękową o znacznym natężeniu do kształtowania pożądanej sylwetki ciała. Istotą metody jest selektywne usuwanie tkanki tłuszczowej w miejscu działania  fali ultradźwiękowej, na skutek uszkodzenia błon komórek tłuszczowych. Działanie mechaniczne fali ultradźwiękowej powoduje rozerwanie  błon komórkowych adipocytów, głównie w postacie trójglicerydów. Zogniskowanie fali ultradźwiękowej stwarza możliwość działania selektywnego, w obrębie określonego pola i określonej głębokości. Zabezpiecza przed niszczeniem wrażliwych struktur tkankowych takich jak skóra, naczynia krwionośne i limfatyczne oraz nerwy obwodowe. Niszczenie adipocytów odbywa się w wyniku ich mechanicznego uszkodzenia, przy czym nie dochodzi do wzrostu temperatury okolicznych tkanek. Ultradźwięki na cellulit to metoda uznawana za niezwykle skuteczną.

  Wskazania

  Zabiegi na cellulit urządzeniem Liposhock polecić należy przede wszystkim tym osobom, które cierpią na zaawansowany cellulit i miejscową otyłość.

  Jak przygotować się do zabiegu?

  Temu zabiegowi na cellulit można poddać okolicę, na której znajduje się warstwa tkanki tłuszczowej o grubości minimum 2 cm. Nie można wykonywać go na twarzy, szyi, błonach śluzowych, kościach i w okolicy serca. Na dwa dni przed zabiegiem i przez dwa dni po należy pić co najmniej dwa litry wody dziennie. Wspomoże to metabolizm tłuszczu. Dodatkowo można wspomóc efekty działania urządzenia Liposhock wykonując dodatkowo zabieg Velasmooth lub zabieg Maximus TriLipo.

  Przebieg zabiegu

  Całość zabiegu na cellulit dzieli się na dwa etapy. Pierwszy z nich wykorzystuje mocne uderzenie fali akustycznej o wzrastającym ciśnieniu. Fala ta skutecznie rozbija skupiska komórek tłuszczowych – mikro i makroguzy – to właśnie te skupiska wyczuwamy i to one tworzą popularnie zwaną “skórkę pomarańczową”. Ponieważ są mocno zbite i twarde musimy je rozbić zanim zaczniemy działać na komórki tłuszczowe, tym razem przy pomocy ultradźwięków. Za pomocą ultradźwięków w drugim etapie zabiegu rozrywane są ściany komórek tłuszczowych, a ich zawartość zostaje upłynniona i usunięta z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych oraz przez drenaż limfatyczny przeprowadzany w trzecim etapie. Możemy wspomóc ten proces odpowiednią, lekką dietą i piciem dużej ilości wody.

  Podczas zabiegu pacjentka silny bodziec uderzeniowy mogący powodować niewielki, chwilowy dyskomfort. Może pojawić się lekkie mrowienie, swędzenie, czasem pieczenie.

  Efekty usuwania cellulitu

  Już po pierwszym zabiegu skóra staje się gładsza, bardziej sprężysta i jędrna. Liposhock usprawnia przepływ limfy, co sprawia, że znika uczucie ciężkich nóg i obrzęki. Po kilku zabiegach cellulit jest wyraźnie zredukowany. Widać także jak zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej w obszarze, z którym mamy problem. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny. Seria zabiegów jest idealnym uzupełnieniem diety odchudzającej – pozwala uniknąć efektu obwisłej skóry i poprawia jej napięcie.

  Zabieg antycellulitowy Liposhock należy do grupy zabiegów wyszczuplających, modelujących sylwetkę i ujędrniających.

  W celu uzyskania jak najlepszych efektów likwidacji cellulitu zalecana jest seria zabiegów. Zwykle satysfakcjonujące rezultaty uzyskujemy przy 6 zabiegach przeprowadzanych w tygodniowych odstępach.

  Zdjęcia przed i po

  Przeciwwskazania

  • Ciąża
  • Niewydolność układu krążenia
  • Niewydolność wątroby i nerek
  • Choroby zakaźne
  • Nowotwory
  • Patologie skórne
  • Cukrzyca
  • Zapalenie żył – zakrzepica żył
  • Stadium rozwojowe komórek nowotworowych
  • Rozrusznik serca
  • Patologie tętnicy szyjnej

  Specjaliści wykonujący zabieg i cena

  Zabieg likwidacji cellulitu urządzeniem Liposhock wykonujemy w Warszawie. Konsultacje dotyczące zabiegów na cellulit przeprowadzane są bezpłatnie.

  W Warszawie konsultacje oraz zabiegi usuwania cellulitu przeprowadza kosmetolog Patrycja Tomaszyk.

  Liposhock (cennik) 
  Pośladki400 zł
  Uda (przód/tył)400 zł
  Brzuch400 zł
  Pakiet (6 Liposhock + 6 Maximus TriLipo)3600 zł

  W celu umówienia się na bezpłatną konsultację zapraszamy do kontaktu.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pakietów na ciało.

  W przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą.

  Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami:

   Umów się na wizytę
   Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
   Wybierz miasto
   WrocławWarszawa
   Zadzwoń lub napisz!

   Alternatywne zabiegi wyszczuplające

   wsparcie
   Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *