Magdalena Łączek

kosmetologia

Magdalena Łączek
Głosów: 22, ocena: 4.7

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia. Ukończyła staż w Niemczech oraz odbyła praktyki w prestiżowych klinikach medycyny estetycznej we Wrocławiu, mając możliwość asystowania i tym samym czerpania wiedzy od wybitnych lekarzy nie tylko medycyny estetycznej, ale również wielu innych specjalności, co dało jej szersze spojrzenie na problemy swoich pacjentów.

Uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu laseroterapii, modelowania sylwetki, makijażu permanentnego i przedłużania rzęs. Wieloletnie doświadczenie, jakie zdobyła podczas pracy z pacjentem oraz praktyka przy boku profesorów oraz doktorów nauk medycznych umożliwiło jej holistyczne podejście do problemu, co przejawia się w doskonałym diagnozowaniu oraz dobieraniu odpowiednich zabiegów pod potrzeby pacjentów.

Jej kwalifikacje i doświadczenie potwierdzone są licznymi certyfikatami. W Ars Estetica specjalizuje się w laseroterapii i modelowaniu sylwetki. Na co dzień efektywnie łączy pasję z pracą wciąż podnosząc swoją wiedzę oraz kompetencje poprzez poszukiwanie nowych alternatyw oraz innowacyjnych rozwiązań w medycynie estetycznej. Autorka licznych publikacji na temat kształtowania ciała oraz makijażu permanentnego.

Wykonywane zabiegi

W klinice Ars Estetica zajmuje się wykonywaniem zabiegów kosmetologicznych i modelujących sylwetkę. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013