Ultrashape - zabieg wyszczuplający

Wrocław

Zobacz film

Zabieg modelowania sylwetki wykonywany jest za pomocą aparatu Contour III, który wykorzystuje innowacyjną technologię ultradźwiękową, dzięki której można w sposób bezinwazyjny i bezbolesny pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Ultrashape - podstawowe informacje 
Cena:1600-2500 zł
Czas zabiegu:ok. 1 h
Znieczulenie:brak
Reakcja skóry:zaczerwienienie
Rekonwalescencja:brak
Sugerowana liczba zabiegów:3
Dostępność:Wrocław

  Poproś o konsultację
  Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o konsultację z jednym z naszych specjalistów.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  Spis treści (kliknij pozycję z listy poniżej, by sprawdzić)
  • Na czym polega zabieg Ultrashape?
  • Wskazania
  • Jak przygotować się do zabiegu?
  • Przebieg zabiegu
  • Efekty
  • Przeciwwskazania do zabiegu
  • Specjaliści wykonujący zabieg i cena

  Na czym polega zabieg Ultrashape?

  Ultradźwiękowe rozbijanie tkanki tłuszczowej polega na wykorzystaniu zogniskowanych fal ultradźwiękowych, które selektywnie oddziałują na komórki tłuszczowe, dzięki czemu trwale zmniejszają określoną ilość tłuszczu w danym obszarze.

  Akustyczne fale impulsów energii ultradźwiękowej skupiają się w zamkniętym obszarze, powodując mechaniczne rozbijanie komórek tłuszczowych. Badania histologiczne potwierdzają rozbijanie tkanki tłuszczowej, podczas gdy struktury sąsiadujące pozostają nietknięte. Precyzja i bezpieczeństwo są osiągnięte przez zintegrowany czujnik kontaktu akustycznego, który zapewnia właściwy kontakt między głowicą i skórą oraz efektywne dostarczanie energii do wybranego obszaru. Ponadto zaawansowane oprogramowanie śledząco-prowadzące umożliwia dostarczanie energii w sposób kompletny i jednolity, co prowadzi do uzyskania gładkich, równomiernych konturów ciała.

  Skuteczność Contour III została udowodniona w warunkach klinicznych.

  Wskazania

  New UltraShape to innowacyjny zabieg wyszczuplający, który pozwoli każdemu w łatwy i bezbolesny sposób osiągnąć zdrową, szczupłą sylwetkę. To alternatywa dla skomplikowanych operacji plastycznych – liposukcji czy plastyki powłok brzucha. Metoda ta przeznaczona jest szczególnie dla osób cierpiących na nadwagę (nie przekraczającą jednak 10 kg), które pragną zlikwidować zbędną tkankę tłuszczową. Tłuszcz usuwany jest zazwyczaj z takich miejsc jak uda, pośladki oraz brzuch. Jako zabieg wyszczuplający brzuch pozwala nawet na utratę kilku centymetrów w obwodzie.

  Jak przygotować się do zabiegu?

  Jeżeli zdecydujemy się na UltraShape musimy pamiętać, aby w ciągu 2 dni poprzedzających zabieg powstrzymać się od spożywania węglowodanów i tłuszczów. Niewskazane jest także sięganie w tym czasie po witaminę E, aspirynę, leki przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe, jak również po niesteroidowe środki przeciwzapalne.

  Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja ze specjalistą, którego zadaniem jest wykluczenie wszystkich przeciwwskazań. Ustalony zostanie wówczas również obszar ciała, na którym zostanie użyta metoda UltraShape. Pacjent zostanie poinformowany o tym, jak wygląda nieinwazyjny sposób usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej.

  Przebieg zabiegu

  Zabieg wyszczuplania sylwetki dzieli się na trzy etapy. Podczas pierwszego zabiegu wykonywany jest masaż przygotowujący ciało do dalszych czynności. Dzięki temu zwiększa się przepływ krwi i limfy. Tkanki stają się zrelaksowane, co umożliwia przejście do kolejnej fazy zabiegu.

  Następnie na problematyczny obszar zakładane są specjalne elastyczne pasy, których zadaniem jest maksymalne zebranie tkanki tłuszczowej. Ostatnią fazą jest rozbicie tkanki tłuszczowej za pomocą mechanicznych oraz zimnych ultradźwięków, które dzięki nowoczesnej technologii, nie uszkadzają skóry, naczyń krwionośnych ani tkanki łącznej. Z rozbitej tkanki tłuszczowej uwolnione zostają trójglicerydy, które zostają następnie przetransportowane do wątroby układami: naczyniowym i limfatycznym. Tam, wraz z innymi tłuszczami pochodzącymi z pożywienia, zostają wydalone poza organizm człowieka.

  Zabieg dedykowany jest osobom z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową – nie osobom otyłym. Nadwaga nie powinna przekraczać 10 kg. Urządzenie pozwala nam na wybór jednej z dwóch głowic zabiegowych – jednoogniskowej lub trzyogniskowej (działającej na trzech głębokościach w tkance) zależnie od miejsca oraz stanu zaawansowania problemu. Impuls ultradźwiękowy dociera do tkanki tłuszczowej na maksymalną głębokość 1,5 cm. Podczas zabiegu pacjent odczuwa delikatne ciepło i wibracje penetrującego impulsu.

  Zabieg pozwala zredukować obwód ciała do 8 cm. Jeżeli efekt nie jest satysfakcjonujący, zabieg można powtórzyć najwcześniej po 4 tygodniach.

  Efekty

  Pierwsze efekty ultradźwiękowego rozbijania tkanki tłuszczowej widoczne są już po pierwszym zabiegu – skóra staje się gładka. Po miesiącu można zaobserwować widoczną redukcję tkanki tłuszczowej oraz utratę 2-8 cm w obwodzie ciała. Natomiast po wykonaniu 3 zabiegów zyskuje się sylwetkę o zmniejszonym obwodzie ciała w miejscu poddawanym zabiegowi.

  W ciągu 2 tygodni od wykonania zabiegu należy ograniczyć spożywanie produktów o dużej zawartości tłuszczów oraz węglowodanów. Konieczna jest także dalsza rezygnacja z takich lekarstw jak witamina E czy leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Dzięki temu, iż UltraShape oraz Velasmooth są metodami bezbolesnymi, rekonwalescencja nie jest potrzebna. Tuż po zabiegu można wrócić do normalnego, codziennego życia.

  Przeciwwskazania do zabiegu

  • Ciąża
  • Karmienie piersią
  • Cukrzyca
  • Zła krzepliwość krwi
  • Wirusowe zapalenie wątroby
  • Wszczepiony stymulator serca
  • Przepuklina brzuszna
  • HIV

  Specjaliści wykonujący zabieg i cena

  Konsultacje w sprawie modelowania sylwetki są bezpłatne.

  Specjalistami w tej dziedzinie są nasi kosmetolodzy:

  • Magdalena Łączek

  Cena zabiegu wyszczuplającego Ultrashape uzależniona jest od obszaru oraz stopnia zaawansowania problemu.

  Ultrashape (cennik) 
  Duży obszar1600 zł - 2500 zł
  Średni obszar1200 zł - 1600 zł
  Mały obszar800 zł - 1200 zł

  W celu rezerwacji terminu wizyty zapraszamy do kontaktu.

  Zabieg modelowania sylwetki urządzeniem nowej generacji Ultrashape dostępny jest we Wrocławiu.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pakietów na ciało.

  Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami:

   Umów się na wizytę
   Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
   Wybierz miasto
   WrocławWarszawa
   Zadzwoń lub napisz!

   Alternatywne metody modelowania sylwetki

   wsparcie
   Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *