Facelab

Zaffiro, water peeling i ultradźwięki

Zobacz film

FaceLab to innowacyjne urządzenie stosowane do kompleksowej pielęgnacji twarzy w tym delikatnych okolic oczu oraz ust. W tym celu wykorzystywana jest kombinacja czterech technologii zawartych w jednym urządzeniu, które skumulowane przynoszą spektakularne rezultaty.

Facelab - podstawowe informacje 
Cena:250 - 400 zł
Czas zabiegu:30-60 min
Znieczulenie:brak
Reakcja skóry:możliwe zaczerwienienie
Rekonwalescencja:brak
Sugerowana liczba zabiegów:uzależniona od problemu
Dostępność:Warszawa

  Poproś o konsultację
  Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o konsultację z jednym z naszych specjalistów.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  Spis treści (kliknij pozycję z listy poniżej, by sprawdzić)
  • Opis technologii zastosowanej w urządzeniu Facelab
  • Wskazania
  • Jak przygotować się do zabiegu
  • Przebieg zabiegu
  • Efekty
  • Przeciwwskazania
  • Specjaliści wykonujący zabieg i cena procedury

  Opis technologii zastosowanej w urządzeniu Facelab

  FaceLab łączy w sobie peeling wodny, falę radiową, światło podczerwone IR (Zaffiro) oraz ultradźwięki. Urządzenie posiada unikalną głowicę, która emituje fale radiowe, przystosowaną do najbardziej wrażliwych partii twarzy. Tak zaawansowana technologia umożliwia kompleksowe podejście do problemu pacjenta, dając możliwość indywidualnego doboru odpowiedniego zabiegu i przynosząc tym samym spektakularne rezultaty pielęgnacyjne.

  FaceLab zdobył jedną z najbardziej pożądanych nagród Prix de Beaute, przyznawanych przez prestiżowy magazyn Cosmopolitan. Nagroda przeznaczona jest dla najlepszego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Prix de Beaute przyznawana jest w branży kosmetycznej od lat, głównie na terenie Niemiec, Szwajcarii, Austrii i Polski.

  • Peeling wodny

  Wytwarzany przez wysokie ciśnienie dwufazowy strumień wody usuwa martwe komórki naskórka, tworząc kanały umożliwiające przenikanie składników aktywnych do głębszych warstw tkanki, optymalizując ich działanie i stymulując poprawę kondycji skóry na wielu poziomach.

  • Fala radiowa

  Specjalna mała głowica emituje fale elektromagnetyczne, które powodują regenerację kolagenu tym samym odmładzając wygląd skóry i przeciwdziałając jej starzeniu i wiotczeniu.

  • IR – światło podczerwone (głowica Zaffiro)

  Światło podczerwone poprawia gęstość skóry, silnie stymuluje produkcję włókien kolagenowych, dzięki czemu ten element zabiegu skutkuje natychmiastowym efektem liftingu, widocznym gołym okiem.

  • Ultradźwięki

  Ultradźwięki wprowadzają tkanki w drgania wywołując mikro masaż i podniesienie miejscowej temperatury skóry. W tej części zabiegu kosmetolog stosuje indywidualnie dobrane do cery serum, ponieważ ultradźwięki przyśpieszają i ułatwiają wchłanianie substancji czynnych.

  Wskazania

  Zabieg dostosowywany jest do rodzaju i indywidualnych potrzeb skóry, dlatego też zakres zastosowania zabiegu FaceLab jest tak szeroki.

  Pielęgnacja zapobiegająca odwodnieniu, głównej przyczynie starzenia się skóry. Efekty braku nawilżenia są najbardziej widoczne w warstwach powierzchniowych skóry, a z czasem również w głębszych.

  • Skóra wrażliwa

  Pielęgnacja rozjaśniająca i łagodząca rozległe zaczerwienienia, wzmacniająca ścianki naczyń włoskowatych.

  Pielęgnacja przywracająca skórze balans. Redukuje nadmierną produkcję sebum, które prowadzi do powstawania wyprysków, zaskórników i mikrocyst podskórnych.

  • Skóra dojrzała

  Pielęgnacja skóry wykazującej głęboki brak nawilżenia, utratę jędrności i elastyczności, które prowadzą do zmiany owalu twarzy. Wygładza zmarszczki, przywracając skórze miękkość, elastyczność i blask.

  • Delikatna skóra wokół oczu

  Pielęgnacja  zmniejszająca cienie i opuchliznę pod oczami, spowalniająca efekty starzenia, zapobiegając wiotczeniu powiek i tworzeniu się zmarszczek.

  Jak przygotować się do zabiegu

  Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja ze specjalistą, którego zadaniem jest wykluczenie wszystkich przeciwwskazań.

  Przebieg zabiegu

  Każdy z zabiegów FaceLab (peeling wodny, ultradźwięki, Zaffiro) poprzedza dokładny demakijaż skóry twarzy, szyi i dekoltu. Kiedy skóra jest dokładnie oczyszczona, przystępujemy do zastosowania odpowiednich technologii, którymi dysponuje urządzenie FaceLab.

  Efekty

  Możliwość połączenia wszystkich czterech technologii pozwala na opracowanie indywidualnego programu pielęgnacyjnego dla każdej skóry. Kosmetyki używane w czasie procedury wspomagają działanie urządzenia, dzięki czemu efekty są spektakularne.

  Przeciwwskazania

  • choroby skórne
  • cukrzyca
  • ciąża
  • niewydolność nerek
  • niewydolność wątroby
  • rozrusznik serca

  Specjaliści wykonujący zabieg i cena procedury

  Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Facelab ( w tym zabieg Zaffiro) przeprowadzamy w placówce w Warszawie.

  Cena zabiegów uzależniona jest rodzaju zastosowanej głowicy i obszaru poddawanego zabiegowi. W przypadku zabiegu Zaffiro na okolicę twarzy koszt procedury wynosi 700 zł. Dekolt to koszt 450 zł.  Zabieg na twarz z wykorzystaniem ultradźwięków to koszt 250 zł. Podobnie kształtuje się cena peelingu wodnego. By zapoznać się z ceną poszczególnych okolic zapraszamy do zakładki cennik.

  Konsultacje dotyczące zabiegów z wykorzystaniem urządzenia Facelab u naszych kosmetologów są bezpłatne. W celu rezerwacji wizyty zapraszamy do kontaktu.

  W przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą.

  Zachęcamy również do zapoznania się z artykułami:

   Umów się na wizytę
   Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
   Wybierz miasto
   WrocławWarszawa
   Zadzwoń lub napisz!

   Alternatywne zabiegi

   wsparcie
   Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *