Program redukcji rozstępów

Zabieg laserowy + Mezoterapia

Laser frakcyjny CO2 + Mezoterapia

Program obejmuje 4 zabiegi najnowocześniejszym laserem frakcyjnym eCO2 Plus lub Erb:Yag w połączeniu 4 zabiegami mezoterapii preparatami kwasu hialuronowego i substancjami stymulującymi odbudowę struktury skóry i kolagenu.

Laser frakcyjny CO2Fotona Erb:Yag to najnowsze osiągnięcia w dziedzinie laserowego odmładzania, odbudowy i naprawy skóry. Zabieg prowadzi do powstania nowych komórek skóry zastępujących uszkodzone stare komórki. Dodatkowo laser stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych w odmłodzone skórze.

Mezoterapia to wstrzykiwanie specjalnie opracowanych preparatów w celu stymulacji komórek skóry do resyntezy kolagenu. Efektem jest szybka odbudowa struktury tkanek. Najczęściej stosujemy preparaty kwasu hialuronowego w połączeniu z aminokwasami, kwasami nukleinowymi, witaminami i składnikami mineralnymi.

Zabiegi laserem wykonywane są w odstępie 14-42 dni z mezoterapią wykonywaną pomiędzy tymi okresami. Terapia przeprowadzana jest przez wykwalifikowaną kadrę, czyli naszych lekarzy i kosmetologów.

Cena programu: 

 • BRZUCH
  Cena w pakiecie:  4,000 PLN, Oszczędzasz: 2,000 PLN
 • POŚLADKI
  Cena w pakiecie : 4,300 PLN, Oszczędzasz: 2,500 PLN
 • BIODRA
  Cena w pakiecie: 4,800 PLN, Oszczędzasz 2,000 PLN
 • ŁYDKI
  Cena w pakiecie: 4,000 PLN, Oszczędzasz 2,000 PLN
wsparcie
Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

  Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
  Przedstaw się *
  Wybierz miasto *
  WrocławWarszawa
  Wiadomość *