Dr n. med. Maciej Antkiewicz

chirurgia naczyniowa, flebologia

Dr n. med. Maciej Antkiewicz

Specjalista chirurgii naczyniowej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, wykonując operacje z zakresu tych trzech specjalności. W latach 2013 i 2014 szkolił się w oddziale chirurgii Klinikum Stuttgart oraz chirurgii naczyniowej Marienhospital Stuttgart (Niemcy).

Aktywnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i kursach z zakresu chirurgii naczyniowej, ze szczególnym naciskiem na flebologię. Ponadto zajmuje się działalnością dydaktyczną: kształceniem studentów i publikacją doniesień naukowych w czasopismach medycznych.

Ma doświadczenie w diagnostyce układu naczyniowego, leczeniu zmian estetycznych (poszerzone naczynka) i ostrzykiwaniu żylaków. Na liście wykonywanych przez niego zabiegów znajdują się także nowatorskie metody leczenia żylaków kończyn dolnych – laserowe usuwanie żylaków i leczenie żylaków parą wodną.

  Zadaj pytanie lekarzowi
  Wypełnij poniższy formularz, aby zadać pytanie lekarzowi lub umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!

  WYKONYWANE ZABIEGI

  W Ars Estetica zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu flebologii (leczenie żylaków), chirurgii i medycyny estetycznej. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:


  Artykuły na blogu

  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *