Dr Maciej Antkiewicz

chirurgia, flebologia

Dr Maciej Antkiewicz
Głosów: 26, ocena: 4.7

Dr Maciej Antkiewicz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Na co dzień pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Naczyniowej, Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, wykonując operacje z zakresu tych trzech specjalności. W latach 2013 i 2014 szkolił się w oddziale chirurgii Klinikum Stuttgart oraz chirurgii naczyniowej Marienhospital Stuttgart (Niemcy).

Aktywnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i kursach z zakresu chirurgii naczyniowej, ze szczególnym naciskiem na flebologię. Ponadto zajmuje się działalnością dydaktyczną: kształceniem studentów i publikacją doniesień naukowych w czasopismach medycznych.

Ma doświadczenie w diagnostyce układu naczyniowego, leczeniu zmian estetycznych (poszerzone naczynka) i ostrzykiwaniu żylaków. Na liście wykonywanych przez niego zabiegów znajdują się także nowatorskie metody leczenia żylaków kończyn dolnych – laserowe usuwanie żylaków i leczenie żylaków parą wodną.

WYKONYWANE ZABIEGI

W klinice Ars Estetica zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu flebologii, chirurgii i medycyny estetycznej. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013