Velasmooth - zabieg ujędrniający

skuteczny zabieg modelujący sylwetkę

Na czym polega zabieg modelujący Velasmooth

Velasmooth wykorzystuje opatentowaną, sprawdzoną klinicznie i uznaną na całym świecie technologię ELOS (Electro-Optical Synergy), która jednocześnie wykorzystuje trzy źródła energii – mechaniczną, światła i prądu o wysokiej częstotliwości (RF).

Velasmooth - podstawowe informacje 
Cena:100 - 300 zł
Czas zabiegu:30-60 min
Znieczulenie:brak
Reakcja skóry:zaczerwienienie
Rekonwalescencja:brak
Sugerowana liczba zabiegów:6-10
Dostępność:Wrocław
Poproś o konsultację
Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o konsultację z jednym z naszych specjalistów.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Zadzwoń lub napisz!

Głowica Velasmooth emituje:

 • podczerwone światło (IR) – które w znacznym stopniu stymuluje krążenie wpływając bezpośrednio na zwiększenie natlenienia komórek a za sprawą wytworzonego ciepła ( nagrzanie podskórnej tkanki tłuszczowej na głębokości ok. 5mm) skutecznie ujędrnia i zwiększa elastyczność
 • bipolarny prąd o wysokiej częstotliwości (RF) – który nagrzewa tkankę tłuszczową na głębokości ok. 5-15 mm – zwiększając jej metabolizm i proces lipolizy czyli niszczenia i usuwania ciał tłuszczowych z komórek
 • impulsowe podciśnienie (zasysanie) – które pobudza drenaż limfatyczny i wspomaga wydalanie komórek tłuszczowych z organizmu

Velasmooth jest pierwszym urządzeniem przeznaczonym do usuwania cellulitu, który posiada certyfikat USFDA (Food and Drug Administration – czyli odpowiednik Ministerstwa Zdrowia w USA) . Zabieg ten stał się bardzo popularny zwłaszcza w Stanach, dzięki ogromnej skuteczności i bezpieczeństwie metody, która stanowi doskonałe uzupełnienie terapii antycellulitowej.

 vs2

vs3

Wskazania

 • brak jędrności skóry
 • widoczny cellulit
 • uczucie „ciężkich nóg”

Zabieg antycellulitowy Velasmooth przeznaczony jest do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz do bezpiecznego modelowania sylwetki. Odprowadza miejscowo nagromadzone toksyny i metabolity odpowiedzialne za tworzenie się cellulitu.

Jak przygotować się do zabiegu

Skuteczność terapii zależy od właściwej diagnozy. Dlatego indywidualny, efektywny program zabiegów ustala się podczas rzeczowej konsultacji z kosmetologiem przed przystąpieniem do wykonania zabiegu.

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu Velasmooth źródła energii zostają aplikowane do tkanki jednocześnie, przy użyciu jednej głowicy terapeutycznej. Kombinacja światła i prądu intensywnie nagrzewa tkankę, a energia mechaniczna w postaci impulsowego ssania bezboleśnie rozciąga włókna. Za sprawą technologii ELOS możliwe jest zredukowanie cellulitu, zwiększenie jędrności i elastyczności skóry, zmniejszenie obwodu ciała, poprawa miejscowego krążenia i drenażu limfatycznego oraz redukcja napięcia mięśniowego.

vs4

Efekty zabiegów modelujących sylwetkę

Zabieg Velasmooth bardzo często stosuje się jako uzupełnienie zabiegów Ultrashape oraz Liposhock. Urządzenie Velasmooth wspomaga wówczas przemieszczenie się uwolnionego z rozbitych komórek tłuszczu do krążenia i jego szybszy metabolizm. Dodatkowo, działanie podczerwieni i prądu RF powoduje skracanie się włókien kolagenowych w skórze, co prowadzi do jej znacznego ujędrnienia i napięcia, co jest niezwykle istotne po zmniejszeniu masy tłuszczu w okolicy poddawanej zabiegowi, gdyż skóra w tym miejscu często staję się wiotka.

Przeciwwskazania

 • ciąża
 • bliznowce
 • infekcje skórne
 • stymulator serca
 • cukrzyca
 • zażywanie leków fotouczulających
 • problemy z krzepliwością krwi
 • zażywanie niesterydowych leków przeciwzapalnych lub aspiryny na 2 tygodnie przed zabiegiem

Specjaliści wykonujący zabieg

Zabieg modelowania sylwetki urządzeniem Velasmooth wykonujemy we Wrocławiu. Konsultacje dotyczące zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę przeprowadzane są bezpłatnie. Specjaliści wykonujący zabieg:

W celu umówienia się na bezpłatną konsultację zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pakietów na ciało.

W przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą.

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami:

Velasmooth - cena

Velasmooth (cennik) 
Ramiona100 zł
Brzuch + boki140 zł
Nogi160 zł
Pośladki100 zł
Nogi + pośladki220 zł
Nogi + pośladki + brzuch + boki300 zł
Pakiet (3 Ultrashape + 3 Velasmooth)3600 zł
Umów się na wizytę
Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Zadzwoń lub napisz!

Alternatywne zabiegi modelujące sylwetkę

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.
Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Przedstaw się *
Wiadomość *