Bodymix - zabieg na cellulit

skuteczny sposób modelowania sylwetki

Na czym polega zabieg Bodymix

Zabieg Body Mix jest połączeniem kilku technologii: masażu endodermicznego (podciśnieniowego), fotostymulacji oraz krioterapii miejscowej.

Urządzenie Body Mix posiada końcówkę, w której wytwarzane jest zmienne podciśnienie, w wyniku którego tkanka w opracowywanym obszarze (nogi, ręce, brzuch) zostaje „wessana” w głąb głowicy, która kształtem przypomina grzybek. W zależności od wielkości podciśnienia masaż jest wykonywany z różną siłą. Intensywność zabieg, w tym również wielkość podciśnienia, należy dostosowywać do obszaru ciała poddawanego zabiegowi i indywidualnej wrażliwości pacjenta. Dobrze dobrane parametry pozwalają na komfort podczas zabiegu i nie generują uczucia bólu u pacjenta. Masaż podciśnieniowy wywołuje przekrwienie masowanej skóry i tkanki podskórnej, szybszą utylizację nagromadzonych produktów przemiany materii oraz lepsze dotlenienie masowanych tkanek. Stymulacja skóry na skutek podciśnienia wytworzonego w końcówce masującej pobudza przepływ krwi i limfy. Masaż taki jest wykonywany w celu pobudzenia drenażu limfatycznego. W obszarach dotkniętych cellulitem sprzyja redukcji obrzęków powstałych na skutek zaburzenia drożności naczyń chłonnych. W celu ułatwienia kontaktu z powierzchnią skóry i wytworzenia poślizgu aplikatora stosuje się odpowiedni preparat z L-karnityną i kofeiną do masażu.

BodyMix - podstawowe informacje 
Cena:100 - 300 zł
Czas zabiegu:30-60 min
Znieczulenie:brak
Reakcja skóry:zaczerwienienie
Rekonwalescencja:brak
Sugerowana liczba zabiegów:6-10
Dostępność:Warszawa
Poproś o konsultację
Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić o konsultację z jednym z naszych specjalistów.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Zadzwoń lub napisz!

Wspomniane funkcje uzupełniające działanie masażu endodermicznego -fotostymulacja oraz krioterapia miejscowa stymulują usuwanie zalegających w tkankach toksyn oraz płynów, poprawiają mikrokrążenie, co razem wywołuje efekt mikrofitnessu naczyń.

bmix1

Wskazania do zabiegu

Body Mix to kompleksowe urządzenie do nieinwazyjnych zabiegów poprawiających wygląd naszego ciała. Nie tylko zwalcza cellulit w sposób szybki, trwały i bezbolesny, ale także zapobiega jego rozwojowi. Dodatkowo usuwa niedoskonałości sylwetki, modeluje figurę i obkurcza zwiotczałe tkanki. Oczyszcza je oraz usuwa zalegające w nich płyny i toksyny. Poprawia funkcjonowanie układu limfatycznego.

 • cellulit
 • miejscowa otyłość
 • zwiotczenie skóry
 • uczucie „ciężkich nóg”
 • obrzęki

Jak przygotować się do zabiegu

Skuteczność terapii zależy od właściwej diagnozy. Dlatego indywidualny, efektywny program zabiegów ustala się podczas rzeczowej konsultacji z kosmetologiem przed przystąpieniem do wykonania zabiegu.

Przebieg zabiegu

Wybraną partię ciała, na której jest widoczny problem opracowujemy specjalną głowicą. Ta wielofunkcyjna głowica Hi Power łączy fotostymulację, masaż endodermiczny oraz funkcję chłodzenia skóry. Fotostymulacja i zimne powietrze usuwają zalegające w tkankach płyny i toksyny, poprawiają mikrokrążenie, co razem daje efekt mikrofitnessu naczyń. Masaż endodermiczny to masaż przez rytmiczne zasysanie. Indukuje procesy drenowania oraz oczyszczania, a tym samym poprawia unaczynienie tkanek. Ciśnienie jest na przemian dodatnie i ujemne, co rozluźnia tkankę łączną, powodując przemodelowanie okolic poddawanych zabiegowi. Masaż sondą zasysającą pobudza proces lipolizy w tkance podskórnej, a także usprawnia krążenie limfy.

Efekt zabiegu potęgowany jest przez użycie kosmetyków bogatych w substancje aktywne: fosfatydylocholinę, karnitynę oraz ozonidy. Fosfatydylocholina odpowiada za rozbijanie tłuszczu na kwasy tłuszczowe i glicerol. Dzięki temu rozbity tłuszcz jest łatwiej wydalany z organizmu, za co odpowiada karnityna. Ozonidy dostarczają energii komórkom oraz dotleniają tkanki przyspieszając przemiany komórkowe oraz drenaż.

Zabiegi wykonuje się w serii 6 lub 10 powtórzeń.

Efekty modelowania sylwetki

Urządzenie BodyMix zapobiega rozwojowi cellulitu i zwalcza go w sposób szybki, trwały i bezbolesny. Ponadto ułatwia spalanie tłuszczu i stymuluje do produkcji nowych włókien kolagenowych. Usuwa niedoskonałości sylwetki i modeluje figurę. Obkurcza zwiotczałe tkanki. Oczyszcza tkanki oraz usuwa zalegające w nich płyny i toksyny. Poprawia funkcjonowanie układu limfatycznego jak również przyczynia się do poprawia kondycji naczyń krwionośnych.

Efekt wymodelowania widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Przeciwwskazania

 • choroby skórne
 • cukrzyca
 • ciąża
 • niewydolność nerek
 • rozrusznik serca
 • niewydolność wątroby

Specjaliści wykonujący zabieg

Zabieg modelowania sylwetki urządzeniem Bodymix wykonujemy w placówce w Warszawie. Konsultacje dotyczące zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę przeprowadzane są bezpłatnie i przeprowadza je Elena Bodnariuk.

W celu umówienia się na bezpłatną konsultację zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pakietów na ciało.

W przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą.

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami:

Bodymix - cena

Bodymix (cennik) 
Ramiona100 zł
Brzuch + boki140 zł
Nogi160 zł
Pośladki100 zł
Nogi + pośladki220 zł
Nogi + pośladki + brzuch + boki300 zł
Umów się na wizytę
Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Zadzwoń lub napisz!

Alternatywne zabiegi wyszczuplające

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.
Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Przedstaw się *
Wiadomość *