Dr Katarzyna Brust

laryngologia, otolaryngologia

Dr Katarzyna Brust

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Na co dzień pracuje jako rezydentka otolaryngologii w Klinice Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym osób ze schorzeniami nosa i zatok przynosowych, uszu, jamy ustnej, gardła, krtani, szyi i ślinianek, a ponadto diagnostyką i leczeniem pacjentów z nowotworami głowy i szyi oraz zaburzeniami słuchu i równowagi.

Wcześniej doświadczenie zdobywała przez 4 lata w klinice Otolaryngologii i Chirurgii Głowy i Szyi w Poznaniu. Doświadczenie kliniczne poszerzała na licznych kursach i stażach, m. in. 58th Course on Rhinosurgery w Graz, kursach organizowanych przez CEN w Warszawie o tematyce Rynochirurgi oraz Rynoseptoplastyki, kursie Chirurgii migdałków i operacyjnego leczenia bezdechu sennego Medicus. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

  Zadaj pytanie lekarzowi
  Wypełnij poniższy formularz, aby zadać pytanie lekarzowi lub umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!

  WYKONYWANE ZABIEGI

  W Ars Estetica zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym osób ze schorzeniami nosa i zatok przynosowych. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:

  Artykuł na blogu

  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *