Aleksandra Duczmal

Fizjoterapeuta, kosmetolog

Aleksandra Duczmal
Głosów: 21, ocena: 4.8

Absolwentka Akademii Medycznej oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku Fizjoterapia. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu współczesnej kosmetologii organizowane przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Wiedza i doświadczenie zdobywane przy boku zespołu specjalistów Ars Estetica umożliwiły jej rozwój także w zakresie kosmetologii, z którą wiąże swoją przyszłość. Połączenie dwóch dziedzin – fizjoterapii i kosmetologii – pozwala jej na holistyczne podejście do pacjenta, skupiając się zarówno na aspektach zdrowotnych, jak i efekcie estetycznym. Liczne praktyki, które odbyła już podczas studiów pozwoliły jej poznać i zrozumieć potrzeby pacjentów oraz nauczyły indywidualnego podejścia do problemów, z jakimi się borykają.

W Ars Estetica specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę poprzez skojarzenie technologii ultradźwiękowej, fali uderzeniowej oraz fali radiowej. Możliwość wykorzystania umiejętności manualnych zdobytych podczas studiów w połączeniu z nowoczesną technologią pozwala osiągać jej wymierne efekty swojej pracy w postaci redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

Chętnie asystuje lekarzom przy zabiegach z zakresu chirurgii oraz medycyny estetycznej.

Pracuje z wielkim zaangażowaniem i starannością. Ponadto jej pogodne usposobienie pomaga budować pozytywne relacje z pacjentami, z którymi chętnie dzieli się swoją wiedzą i zebranym doświadczeniem. Stale podnosi swoje kompetencje i umiejętności poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych.

Wykonywane zabiegi

W klinice Ars Estetica zajmuje się wykonywaniem zabiegów kosmetologicznych i modelujących sylwetkę. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:

 

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013