Podziel się swoją historią

pomóż innym pacjentom podjąć decyzję

Droga Pacjentko, drogi Pacjencie,

w imieniu całego zespołu chciałbym wyrazić głęboką wdzięczność za zaufanie, które okazałaś/eś wybierając nasze usługi medyczne. Jesteśmy tu dla Ciebie. Naszym celem jest zapewnić Ci opiekę najwyższej jakości, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Twoja opinia jest dla nas niezmiernie cenna. Stanowi fundament, na którym budujemy naszą misję. Każda opinia jest przez nas analizowana, a to oznacza, że Twój głos ma realne przełożenie na wprowadzane przez nas zmiany. Jest inspiracją do nieustannego podnoszenia standardów naszej pracy.

Mamy więc do Ciebie serdeczną prośbę: jeśli jesteś zadowolona/y z otrzymanej od nas opieki, podziel się swoimi doświadczeniami zostawiając pozytywną opinię na Google. Twój gest jest ogromnym wsparciem dla innych pacjentów poszukujących godnej zaufania opieki medycznej. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli wspomnisz również o specjaliście, który się Tobą opiekował. To duża motywacja i wyróżnienie dla współpracujących z nami lekarzy i kosmetologów.

Swoją opinię możesz pozostawić klikając w link wybranej wizytówki w Google:

W imieniu mojego zespołu uprzejmie dziękuję za poświęcony czas na opisanie swoich wrażeń z wizyty bądź osiągniętych rezultatów leczenia.

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji, jestem do Twojej dyspozycji.

Wszystkiego dobrego,
Wojciech Rybak

  Masz zastrzeżenia? Napisz do nas
  Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić swoje zastrzeżenia lub wątpliwości dotyczące wizyty.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *