Wioletta Poźniak

Fizjoterapeuta / Koordynator operacyjny

Wioletta Poźniak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale Fizjoterapii. Już w trakcie studiów zdobywała doświadczenie i wiedzę z zakresu fizjoterapii i medycyny estetycznej. Uczestniczka licznych szkoleń z wykonywania zabiegów manualnych (masaż tkanek głębokich, bańką chińską, aplikacji kinesiotaping), a także high-tech (fala uderzeniowa, fala radiowa, ultradźwięki, laser frakcyjny, IPL). Wśród dziedzin fizjoterapii zainteresowana przede wszystkim rehabilitacją pacjentów przed i po operacjach z zakresu chirurgii estetycznej. W planowaniu terapii wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas kursu trenera personalnego i treningu funkcjonalnego.

Oprócz rehabilitacji pacjentów i wykonywania zabiegów z zakresu fizjoterapii czy modelowania sylwetki odpowiedzialna za koordynację operacyjną i przygotowanie pacjentów do procedur chirurgicznych.

Prywatnie miłośniczka powietrznych form akrobatyki. Wolny czas spędza na treningach, a wieczory  z książką lub serialem o tematyce kryminalnej.

Wykonywane zabiegi

W Ars Estetica zajmuje się przygotowaniem pacjenta do zabiegów chirurgicznych, rehabilitacją pozabiegową pacjentów, modelowaniem sylwetki i zabiegami laserowymi. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *