Mezoterapia igłowa (film)

rozmowa z pacjentką

Sabina

Pierwsze efekty zabiegu w moim przypadku to gładsza, bardziej naprężona i promienna skóra. Drobne zmarszczki zaczęły znikać, dzięki czemu twarz wygląda również promiennie. Widzę nawet po zdjęciach, że moja skóra teraz, w wieku 37 lat, wygląda lepiej niż kiedy miałam 25 lat!

~ Sabina

Sabina Derda jest trenerką personalną, startuje w zawodach bikini fitness i jest też bardzo zaangażowana w sport, co się wiąże z określonymi problemami skórnymi. Pacjentka zgłosiła się do kliniki, ponieważ ze względu na aktywny tryb życia boryka się z problemem przesuszonej skóry. Zależało jej przede wszystkim na dogłębnym nawilżeniu skóry twarzy i przygotowaniu jej do udziału w kolejnych zawodach bikini fitness.

Po każdych zawodach Sabina ma bardzo odwodnioną skórę i zauważa pierwsze oznaki fotostarzenia. Dlatego postanowiła korzystać z zabiegów medycyny estetycznej, które poprawiają jakość skóry i pomagają uzyskać młodszy wygląd.

Moje problemy ze skórą to przede wszystkim brak: nawilżenia, elastyczności i jędrności. Kiedy byłam młodsza, miałam problem z delikatnym trądzikiem, z którym się uporałam dzięki medycynie estetycznej, natomiast sucha skóra to problem, który pojawił się na skutek intensywnego trybu życia.

~ Sabina

Pacjentka na co dzień stosuje prawidłową pielęgnację skóry w domu, a także regularnie korzysta z oczyszczających i nawilżających zabiegów kosmetologicznych oraz z zabiegów medycyny estetycznej. Zgodnie z przyjętym planem naprawczym skóry, doktor Diana Kupczyńska wykonała u Sabiny mezoterapię igłową skóry twarzy w serii 3 zabiegów.

Na filmie Sabina Derda opowiada o swoich doświadczeniach w gabinecie medycyny estetycznej, a dr n. med. Diana Kupczyńska opowiada o tym dlaczego wybrała mezoterapię igłową dla swojej pacjentki.

Spis treści (kliknij pozycję z listy poniżej, by sprawdzić)
 • Sabina

  Umów się na wizytę
  Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *