Medycyna estetyczna a sporty sylwetkowe

rozmowa z Sabiną Derdą

Sabina Derda

Sabina Derda to trzykrotna Mistrzyni Polski, Mistrzyni Świata WPF w parach kulturystycznych, Wicemistrzyni Świata w kategorii Bikini Fitness WPF, Mistrzyni Europy WPF w kategorii bikini fitness 2019, uczestniczka prestiżowych międzynarodowych zawodów, gdzie została wielokrotną złotą medalistką w kategorii Bikini Masters. Podczas Mistrzostw Europy zdobyła 2 złote medale Pucharu Polski NPC w kategorii Bikini Masters i bikini do 166cm wzrostu, i złoty medal NPC Champion Cup PQ w kategorii bikini do 166cm.

Podczas rozmowy z nami Pani Sabina opowiedziała o tym jak wygląda jej praca, ile czasu i wysiłku trzeba włożyć w przygotowanie się do udziału w zawodach oraz jak restrykcyjna dieta i treningi wpływają na jej skórę. O komentarz poprosiliśmy także dr n. med. Dianę Kupczyńską, która dba o to, by bez przerysowanego efektu, Pani Sabina mogła cieszyć się zdrową i zadbaną skórą twarzy.

Zapraszamy do wysłuchania jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej warto wykonywać, by poprawić jakość skóry, kiedy najlepiej robić mezoterapię igłową i co można uzyskać poprzez regularne zabiegi na ciało?

Spis treści (kliknij pozycję z listy poniżej, by sprawdzić)
 • Sabina Derda

  Umów się na wizytę
  Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *