Dr Mariusz Kozak

flebologia

Dr Mariusz Kozak
Głosów: 10, ocena: 5

Dr Mariusz Kozak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Od 2015 roku Asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej codziennej pracy zajmuje się leczeniem chorób układu naczyniowego wykorzystując zarówno metody chirurgii klasycznej, jak i techniki wewnątrznaczyniowe. Poza codzienną pracą kliniczną zajmuje się również działalnością naukowo-dydaktyczną, prowadząc zajęcia ze studentami II Wydziału Lekarskiego. Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych konferencji z zakresu chirurgii naczyniowej, autor publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. W 2018 roku brał udział w prestiżowym European Vascular Course (Maastricht, Holandia). Wiedzę i doświadczenie z zakresu diagnostyki dopplerowskej układu naczyniowego zdobywał w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii i Wielkopolskiej Szkole Diagnostyki Obrazowej. Członek Sekcji Młodych Chirurgów Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Do jego szczególnych zainteresowań należą flebologia, tętniaki aorty, chirurgia tętnic szyjnych, mikrochirurgia naczyniowa, dostępy naczyniowe do dializ i nowoczesne techniki endowaskularne w leczeniu chorób tętnic z żył obwodowych.

WYKONYWANE ZABIEGI

W klinice Ars Estetica zajmuje się diagnostyką oraz małoinwazyjnym leczeniem przewlekłej niewydolności żylnej oraz flebologią estetyczną.

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013