Dr n. med. Mariusz Kozak

flebologia

Dr n. med. Mariusz Kozak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalista w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Od 2015 roku Asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej codziennej pracy zajmuje się leczeniem chorób układu naczyniowego wykorzystując zarówno metody chirurgii klasycznej, jak i techniki wewnątrznaczyniowe. Poza codzienną pracą kliniczną zajmuje się również działalnością naukowo-dydaktyczną, prowadząc zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego. Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych konferencji z zakresu chirurgii naczyniowej, autor publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. W 2018 roku brał udział w prestiżowym European Vascular Course (Maastricht, Holandia). Wiedzę i doświadczenie z zakresu diagnostyki dopplerowskej układu naczyniowego zdobywał w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii i Wielkopolskiej Szkole Diagnostyki Obrazowej. Członek Sekcji Młodych Chirurgów Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

W 2022 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu na podstawie rozprawy doktorskiej: “Wyniki stentowania tętnicy szyjnej wewnętrznej u pacjentów ze śródoperacyjną nietolerancją zacisku w czasie endarterektomii”.

Do jego szczególnych zainteresowań należą flebologia, tętniaki aorty, chirurgia tętnic szyjnych, mikrochirurgia naczyniowa, dostępy naczyniowe do dializ i nowoczesne techniki endowaskularne w leczeniu chorób tętnic i żył.

  Zadaj pytanie lekarzowi
  Wypełnij poniższy formularz, aby zadać pytanie lekarzowi lub umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!

  WYKONYWANE ZABIEGI

  W Ars Estetica zajmuje się diagnostyką oraz małoinwazyjnym leczeniem przewlekłej niewydolności żylnej oraz flebologią estetyczną.

  Artykuł na blogu

  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *