Dr Mariusz Kozak

flebologia

Dr Mariusz Kozak

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Od 2015 roku Asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej codziennej pracy zajmuje się leczeniem chorób układu naczyniowego wykorzystując zarówno metody chirurgii klasycznej, jak i techniki wewnątrznaczyniowe. Poza codzienną pracą kliniczną zajmuje się również działalnością naukowo-dydaktyczną, prowadząc zajęcia ze studentami II Wydziału Lekarskiego. Uczestnik licznych krajowych i zagranicznych konferencji z zakresu chirurgii naczyniowej, autor publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. W 2018 roku brał udział w prestiżowym European Vascular Course (Maastricht, Holandia). Wiedzę i doświadczenie z zakresu diagnostyki dopplerowskej układu naczyniowego zdobywał w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii i Wielkopolskiej Szkole Diagnostyki Obrazowej. Członek Sekcji Młodych Chirurgów Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Do jego szczególnych zainteresowań należą flebologia, tętniaki aorty, chirurgia tętnic szyjnych, mikrochirurgia naczyniowa, dostępy naczyniowe do dializ i nowoczesne techniki endowaskularne w leczeniu chorób tętnic z żył obwodowych.

WYKONYWANE ZABIEGI

W Ars Estetica zajmuje się diagnostyką oraz małoinwazyjnym leczeniem przewlekłej niewydolności żylnej oraz flebologią estetyczną.

Umów się na wizytę
Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Zadzwoń lub napisz!
wsparcie
Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.
Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Przedstaw się *
Wiadomość *