Wampirzy lifting (film)

rozmowa z pacjentką

Marzena

Marzena zgłosiła się do kliniki Ars Estetica w celu odświeżenia swojej wrażliwej i lekko przesuszonej skóry twarzy. Jej głównym celem było uzyskanie nawilżenia i naturalnej stymulacji skóry. Pani doktor zaproponowała mezoterapię osoczem bogatopłytkowym i zabieg, nazywany wampirzym liftingiem wykonała tuż po odbytej konsultacji i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Preparat z własnej krwi

Stosowanie osocza bogatopłytkowego jest procedurą, która ma na celu poprawę kondycji skóry poprzez dostarczanie składników odżywczych bezpośrednio do głębokich warstw skóry. Metoda polega na wykorzystaniu autologicznego osocza bogatopłytkowego, które jest pobierane od pacjenta i ponownie wprowadzane w określone obszary skóry. To innowacyjne podejście pomaga stymulować procesy regeneracyjne skóry w sposób naturalny, bez wykorzystywania żadnych substancji zewnętrznych.

Jak podawane jest osocze?

Przygotowanie do zabiegu polega na wykonaniu dokładnego demakijażu, nałożenia kremu znieczulającego, który należy trzymać 30 minut. Następnie pobierana jest krew, która jest później odwirowana, aby uzyskać gotowy, naturalny preparat nadający się do wstrzykiwania w skórę. Zabieg trwa około godziny i zwykle zalecane jest wykonanie go w serii.

Zabieg okazał się bezbolesny, a najmniej przyjemne było tak naprawdę nałożenie kremu znieczulającego, który powoduje nieprzyjemne dla mnie odrętwienie twarzy.

~ Marzena

Tuż po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i widoczne są na niej wypukłości w miejscach ukłucia. W ciągu kilku dni mogą pojawić się drobne siniaki, które można z łatwością zakamuflować.

Pacjentka po zabiegu miała nałożony krem ochronny, który wspomaga gojenie się skóry. W jej przypadku gojenie się skóry zajęło około 3 dni. Aby podtrzymać efekty zabiegu, zastosowała regularną pielęgnację skóry, tak jak zaleciła pani doktor.

Efekty wampirzego liftingu

Marzena była zadowolona z efektu, zauważając poprawę nawilżenia oraz zdrowy, naturalny blask swojej skóry. Pierwsze rezultaty można zaobserwować już kilka-kilkanaście dni po zabiegu (przede wszystkim poprawę nawodnienia skóry). Pełna odnowa skóry jest jednak procesem, który wymaga czasu – docelowy efekt wampirzego liftingu widoczny jest po ok. 2-3 miesiącach.

Zabieg wykonała dr n. med. Małgorzata Legocka, która na filmie opowiedziała o procedurze mezoterapii osoczem bogatopłytkowym.

Spis treści (kliknij pozycję z listy poniżej, by sprawdzić)
 • Marzena

  Umów się na wizytę
  Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *