Krystyna Balicka-Rusowicz

Marketing Manager

Krystyna Balicka-Rusowicz

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Kulturoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego. Uczestniczka kursów i szkoleń z zakresu SEO, SEM, content marketingu, podstaw HTML i innych zagadnień związanych z digital marketingiem. Od dziesięciu lat baczna obserwatorka dynamicznie zmieniających się internetowych trendów. SEO, czyli optymalizację i pozycjonowanie strony, uważa za jeden z kluczowych elementów strategii rozwoju firmy. Entuzjastka platform komunikacyjnych łączących konsumentów z firmami.

Doświadczenie zawodowe zdobywała będąc częścią młodego zespołu tworzącego jeden z popularnych w Polsce internetowych serwisów noclegowych. Pracując dla wrocławskiej agencji reklamowej troszczyła się o to, by firmy, z którymi współpracowała nie tylko zjednywały sobie serca fanów, promowały usługi i zwiększały świadomość marki na rynku, ale przede wszystkim zwiększały sprzedaż. Ceni działania nastawione na konkretny cel, bo tylko wtedy potrafi mierzyć ich skuteczność i je doskonalić.

W Ars Estetica troszczy się o to, by kreowany w sieci wizerunek pozostawał w ścisłym związku z jego realnym odpowiednikiem. Zależy jej, by dostarczać użytkownikom tylko wartościowe treści, na które jest realne zapotrzebowanie. Przy wdrażaniu strategii stara się wykorzystywać maksimum możliwości, jakie oferują najnowocześniejsze narzędzia analityczne. Marketing to jej zdaniem sposób na rozwój, a sukces mierzy się liczbą ludzi, którzy na niego pracowali.

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *