mec. Agata Dmoch | Ars Estetica - Wrocław i Warszawa

mec. Agata Dmoch

CEO & Legal Counsel

Mec. Agata Dmoch

Agata Dmoch odpowiedzialna jest za strategię oraz prawne aspekty związane z Kliniką.

Ukończyła wydział prawa na University of Westminster w Londynie, studia podyplomowe (Legal Practice Course) na University of Law, Ethical Reasoning na Harvard University oraz Executive MBA na Aston Business School. Obecnie studiuje Prawo Medyczne i Bioetykę na Uniwersytecie Wrocławskim.

W 2011 została przyjęta przez Law Society jako Solicitor of the Senior Courts of England and Wales.

Swoje doświadczenie zdobywała w jednych z największych kancelarii oraz spółek giełdowych na świecie. Specjalizuje się w prawie handlowym, gospodarczym oraz korporacyjnym. Jest również aktywnym działaczem społecznym brytyjskiej Polonii. 

W 2011 roku otrzymała tytuł Aston 100 przyznawany stu najlepszym studentom na Aston University za pozaprogramowe osiągnięcia. W 2012 roku została nominowana do nagrody Law Society Awards w dwóch kategoriach: międzynarodowy prawnik roku oraz pro bono prawnik roku. W 2013 roku została nagrodzona Honorową Nagrodą Człowieka Roku przez Ambasadora RP w Wielkiej Brytanii za swoją działalność charytatywną na rzecz rodaków w Wielkiej Brytanii oraz promocję współpracy polsko-brytyjskiej.

 

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013