mec. Agata Dmoch - Rybak

Legal Counsel

Mec. Agata Dmoch – Rybak

Agata Dmoch – Rybak odpowiedzialna jest za strategię oraz prawne aspekty związane z Ars Esteticą.

Ukończyła wydział prawa na University of Westminster w Londynie, studia podyplomowe (Legal Practice Course) na University of Law, Ethical Reasoning na Harvard University oraz Executive MBA na Aston Business School.

Swoje doświadczenie zdobywała w jednych z największych kancelarii oraz spółek giełdowych na świecie. Specjalizuje się w prawie handlowym, gospodarczym i medycznym.

W 2011 została przyjęta przez Law Society jako Solicitor of the Senior Courts of England and Wales. W 2018 została wpisana na listę prawników zagranicznych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu.

Po powrocie do Polski ukończyła studia podyplomowe na kierunku Prawo Medyczne i Bioetyka na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Akademię Spółek w Głównej Szkole Handlowej.

W 2011 roku otrzymała tytuł Aston 100 przyznawany stu najlepszym studentom na Aston University za pozaprogramowe osiągnięcia. W 2012 roku została nominowana do nagrody Law Society Awards w dwóch kategoriach: międzynarodowy prawnik roku oraz pro bono prawnik roku. W 2013 roku została nagrodzona Honorową Nagrodą Człowieka Roku przez Ambasadora RP w Wielkiej Brytanii za swoją działalność charytatywną na rzecz rodaków w Wielkiej Brytanii oraz promocję współpracy polsko-brytyjskiej.

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *