Międzynarodowy Kongres Flebologiczny

W dniach 8 – 13 września 2013 r. w Hynes Convention Center, w Bostonie odbył się XVII Międzynarodowy Kongres Światowej Unii Flebologicznej, w którym uczestniczyli prof. Zbigniew Rybak oraz dr n. med. Wojciech Rybak.

Kongres UIP przewidywał najbardziej kompleksowy jak dotąd program naukowy dedykowany chorobom żył. Planując to ważne  spotkanie, postawiono za cel zorganizowanie najobszerniejszego spotkania naukowego jakie kiedykolwiek zostało zwołane.

XVII światowe spotkanie Międzynarodowej Unii Flebologicznej organizowane jest przez American College of Phlebology.  Po raz pierwszy w historii spotkanie odbyło się w Stanach Zjednoczonych. Chirurdzy naczyniowi z całego świata tym razem spotkali się w Bostonie. Komisja naukowa i organizacyjna opracowała najbardziej wyczerpujący program, który opierał się na światowych osiągnięciach w zakresie chorób naczyń głębokich i powierzchownych, na zgromadzonej wiedzy, doświadczeniach, wzajemnych interakcjach, debacie  i praktycznych sesjach symulacyjnych.

Celem było zebranie światowych ekspertów do rozwinięcia pełnego spektrum tematów z zakresu flebologii, aby zapewnić najbardziej aktualne i dostępne informacje naukowe.

Na konferencję zostało zaproszonych ponad 300 specjalistów z zakresu chorób naczyń, reprezentantów z całego świata, delegowanych z ponad 25 międzynarodowych zrzeszeń flebologicznych. Partycypowanie w tym historycznym wydarzeniu grona najbardziej rozpoznawalnych nazwisk we flebologii, zapewniło wydarzeniu niezrównane do innych tego typu inicjatyw perspektywy.

Na Kongresie zostało wystawionych ponad 85 wiodących firm i organizacji, zapewniając uczestnikom możliwość przetestowania najnowocześniejszych technologii, innowacji i usług w zakresie leczenia chorób żył.

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *