Charity Fashion Show 2013

W sobotni wieczór 28 września 2013 r. pasjonaci mody oraz ludzie dobrego serca oraz spotkali się w budynku Times we Wrocławiu by uczestniczyć w Charity Fashion Show 2013. Oprócz pokazów mody cenionych włoskich marek podczas spotkania odbyła się coroczna aukcja charytatywna na rzecz Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Dochód z licytacji 20 przedmiotów przeznaczony jest na budowę “Przylądka Nadziei” – nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej.

Ars Estetica reprezentowana przez mec. Agatę Dmoch i dr n. med. Wojciecha Rybaka miała wyjątkową przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu przeznaczając na licytację lot widokowy nad Wrocławiem oraz biorąc udział w licytacji. Tego wieczoru by wesprzeć Fundację mec. Agata Dmoch oraz dr n. med. Wojciech Rybak wylicytowali koszulkę z numerem 11 siatkarki Doroty Medyńskiej z Impel Wrocław z podpisami całego składu. Dr n. med. Maria Rybak oraz prof. Zbigniew Rybak wylicytowali rękawice bokserskie z podpisami Diablo Włodarczyka i Francisco Palaciosa, z pamiętnej walki podczas której Włodarczyk obronił pas mistrza świata federacji WBC wagi junior ciężkiej.

Charity Fashion Show to największa i najbardziej prestiżowa impreza modowa we Wrocławiu, gdzie podczas jednego wieczoru możemy oglądać ekskluzywne marki, a równocześnie pomóc małym podopiecznych Fundacji. Z roku na rok na Gali pojawia się coraz więcej gości. Tym samym już po raz czwarty organizatorzy udowodnili, że Wrocław może stać się modowym miejscem na mapie Polski, jak również miejscem, gdzie ludzkie serca nie są obojętne na pomoc potrzebującym dzieciom. W tym roku zebrana suma blisko/ ponad? 60 tys. kolejny raz pokazuje, iż połączenie mody i szlachetnego celu jakim jest zbiórka pieniędzy na Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” to doskonały pomysł.

fot. Artur Zdral

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *