Świąteczna Misja Uśmiechu

Świąteczna Misja Uśmiechu

Każdego roku, gdy tylko śnieg delikatnie oprószy ziemię z niecierpliwością czekamy na Gwiazdkę. Dzieci na całym świecie piszą listy do siwego staruszka z brodą po kolana z listą wymarzonych prezentów. Część z tych listów trafia do „mikołaja”, który z radością spełnia najbardziej wyszukane życzenia najmłodszych. Niestety wśród nich pozostają i te niespełnione. Te marzenia są prostsze, wydawałoby się zbyt normalne. To pragnienia dzieci, które mają bardziej przyziemne potrzeby, ograniczające się nie tylko do prostych dziecięcych radości – pluszowego misia, lalki barbie, klocków lego czy gry planszowej, te dzieci pragną żyć i cieszyć się ciepłem domowego ogniska w te Święta. Są to dzieci z oddziałów onkologicznych, podopieczni Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. W tym roku one również napisały swoje listy do Świętego Mikołaja z nadzieją, że przyjdzie…

Ars Estetica pragnie wesprzeć Fundację na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, organizując zbiórkę prezentów na tegoroczną Gwiazdkę dla podopiecznych Fundacji. Zbiórka upominków (książek, gier, puzzli, klocków, pluszaków) będzie miała miejsce w placówkach Ars Estetica we Wrocławiu oraz Warszawie w dniach od 25.11.2013 – 15.12.2013 r. Prezenty będą rozdawane dzieciom i młodzieży z oddziału onkologicznego w wieku od kilku miesięcy do 18 lat. W naszych placówkach będzie można również zakupić kartki świąteczne, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele Fundacji. Będą także zbierane pieniądze do puszek, które na zakończenie akcji zostaną wręczone na ręce prezes Fundacji p. Agnieszki Aleksandrowicz. Paczki trafią do podopiecznych Fundacji podczas uroczystej Wigilii, organizowanej w dniu 19 grudnia br.

Uprzejmie prosimy o przynoszenie upominków nowych, niezniszczonych.

Pacjenci, którzy w dniach 25.11 – 15.12 przyjdą na zabieg do Ars Estetica z upominkiem dla podopiecznych, otrzymają w podziękowaniu zaproszenie na wyjątkowy, świąteczny zabieg nawilżający.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji “Świąteczna Misja Uśmiechu”. Jednocześnie życzymy Państwu, by te Święta były pełne miłości, zdrowia i spokoju.

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *