Specjalista ds. księgowo - administracyjnych

Wrocław

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za właściwą administrację dokumentacji finansowo księgowej, optymalizację procesów zakupowych oraz sumienne wykonywanie bieżących prac administracyjnych.

Obowiązki specjalisty ds. księgowo – administracyjnych:

  • Obsługa faktur – dekretacja faktur oraz bieżące prowadzenie rejestrów
  • Udział w projektach optymalizacji kosztów
  • Planowanie i realizacja zamówień i zakupów zgodnie z prognozą i harmonogramem
  • Kontrola nad stanami magazynowymi
  • Kontakt z kontrahentami, pośrednikami, dostawcami
  • Negocjacja cen i warunków dostawy
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych
  • Optymalizacja  wykorzystywania zapasów magazynowych
  • Opracowanie raportów, analiz i zestawień
  • Uczestnictwo w realizacji celów i zadań wynikających z polityki firmy w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • Przygotowanie i aktualizacja procedur, instrukcji, raportów z audytu
  • Współpraca z organami administracji publicznej, urzędami, instytucjami
  • Ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji i informacji w firmie
  • Przygotowanie dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych (pisma, wnioski, dokumentacja)
  • Ścisła współpraca z Managerem kliniki, działem księgowości i innymi działami w organizacji
  • Bieżąca obsługa biura

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstawowych procesów związanych z obsługą księgową organizacji (obiegiem faktur)
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w tym Excel) w stopniu bardzo dobrym
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych i znajomości procesów zakupowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Staranność, dokładność, odpowiedzialne podejście do obowiązków, dobra organizacja pracy, chęć osiągania jak najwyższych standardów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z programem księgowym Optima

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat – umowa o pracę lub inna preferowana przez kandydata forma zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu za pomocą maila: [email protected] lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem: 787 057 245 – Agnieszka Jarzębowska.

    Wypełnij poniższy formularz aby aplikować na wybrane stanowisko.
    Wybierz miasto
    WrocławWarszawa
    Załącz CV (plik pdf lub doc do 5MB)
    Zadzwoń lub napisz!
    wsparcie
    Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

      Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
      Przedstaw się *
      Wybierz miasto *
      Wiadomość *