Pielęgniarka instrumentariuszka

praca we Wrocławiu

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica poszukuje pielęgniarki instrumentariuszki do pracy na bloku operacyjnym.

Obowiązki:

  • Zapewnienie kompleksowej, wysokiej jakości opieki medycznej zgodnej z obowiązującymi standardami;
  • Przygotowanie gabinetów chirurgicznych i sal operacyjnych do świadczenia usług medycznych, poprzez bieżącą kontrolę i zaopatrzenie w leki, środki i materiały medyczne oraz narzędzia i sprzęt medyczny;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej i systemowej;
  • Asystowanie i pomoc lekarzom przy zabiegach i badaniach;
  • Opieka nad Pacjentami po zabiegach operacyjnych i badaniach diagnostycznych, wykonywanie zleceń lekarskich, zapis czynności w dokumentacji medycznej Pacjenta;
  • Wykonywanie innych czynności wynikających z poleceń przełożonego.

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Mile widziane doświadczenie jako wsparcie personelu medycznego przy zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i flebologii;
  • Ukończone szkolenie specjalizacyjne lub kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa operacyjnego;
  • Zaangażowanie;
  • Dyspozycyjność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Wysoka kultura osobista i empatia.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Kontrakt lub umowa zlecenia;
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych;
  • Przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole.

Wypełnij poniższy formularz aby aplikować na wybrane stanowisko.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Załącz CV (plik pdf lub doc do 5MB)
Zadzwoń lub napisz!

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.
Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Przedstaw się *
Wiadomość *