Fizjoterapeuta - koordynator operacyjny

praca we Wrocławiu

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez klinikę, opiekę nad pacjentem operacyjnym, wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji pooperacyjnej oraz organizację i koordynację pobytu pacjenta.

Stanowisko łączy w sobie obowiązki fizjoterapeuty i koordynatora operacyjnego.

Obowiązki koordynatora operacyjnego:

  • Zapewnienie kompleksowej, wysokiej jakości opieki medycznej zgodnej z obowiązującymi standardami;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej i systemowej;
  • Organizacja zabiegów operacyjnych (w tym ustalanie harmonogramu zabiegów, organizacja zespołu medycznego i niezbędnych materiałów oraz dokumentacji);
  • Opieka nad pacjentem przed zabiegiem (koordynacja rejestracji, badań i przygotowania do hospitalizacji);
  • Asystowanie i pomoc lekarzom przy zabiegach i badaniach;
  • Opieka nad pacjentami po zabiegach operacyjnych i badaniach diagnostycznych, wykonywanie zleceń lekarskich, zapis czynności w dokumentacji medycznej pacjenta;
  • Wykonywanie innych czynności wynikających z poleceń przełożonego;
  • Ścisła współpraca z zespołem lekarskim, pielęgniarskim i managerem kliniki.

Obowiązki fizjoterapeuty:

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii i masażu (ze szczególnym uwzględnieniem drenaży limfatycznych);
  • Opracowywanie i dopasowywanie procedur fizjoterapeutycznych przyśpieszających gojenie tkanek;
  • Przygotowanie pacjenta do operacji (zalecenia przedzabiegowe) oraz opieka i wsparcie merytoryczne w okresie rekonwalescencji;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej (elektronicznej i fotograficznej);

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy fizjoterapeuty;
  • Mile widziane dodatkowe kursy rozwijające kompetencje zawodowe;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentem po zabiegach z zakresu chirurgii i chirurgii plastycznej;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem;
  • Profesjonalizm i zaangażowanie;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność;
  • Chęć rozwoju;
  • Wysoka kultura osobista i empatia.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Dowolna forma współpracy (w tym umowa o pracę);
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość prowadzenia badań z fizjoterapii;
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych;
  • Przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu za pomocą maila: [email protected] lub poprzez kontakt telefoniczny pod numerem: 787 057 245 – Agnieszka Jarzębowska.

    Wypełnij poniższy formularz aby aplikować na wybrane stanowisko.
    Wybierz miasto
    WrocławWarszawa
    Załącz CV (plik pdf lub doc do 5MB)
    Zadzwoń lub napisz!
    wsparcie
    Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

      Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
      Przedstaw się *
      Wybierz miasto *
      Wiadomość *