Filmy na kanale YouTube

nasi pacjenci

Symulacja efektów powiększania piersi - System Vectra XT

Kluczowym zadaniem chirurga podczas konsultacji z pacjentką jest odpowiednia kwalifikacja i pomoc w doborze implantów piersiowych. Zobaczenie efektu powiększania biustu przed operacją ułatwia podjęcie decyzji i w klinice Ars Estetica możliwe jest dzięki zastosowaniu technologii Vectra XT, która należy do najnowocześniejszych systemów wizualizacji efektów zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Na filmie dr n. med. Wojciech Rybak szczegółowo omawia przedstawioną symulację i inne aspekty operacji biustu u kobiet.

Spis treści (kliknij pozycję z listy poniżej, by sprawdzić)
 • Symulacja efektów powiększania piersi - System Vectra XT
 • Plastyka powiek górnych (blefaroplastyka)
 • Jak przebiega rekonwalescencja po laserowym usuwaniu blizn potrądzikowych?
 • Mezoterapia igłowa skóry twarzy
 • Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)
 • Zaffiro i Dermapen - zabiegi anti-aging 35+
 • Leczenie bruksizmu botoxem
 • Medycyna estetyczna a przygotowania do ślubu
 • Laser frakcyjny CO2 - przebarwienia i blizny potrądzikowe
 • Blizny potrądzikowe na policzkach - laser frakcyjny CO2
 • Medycyna estetyczna a sporty sylwetkowe - Sabina Derda
 • Laserowy lifting twarzy - resurfacing laserowy
 • Laser frakcyjny CO2 - laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Plastyka powiek górnych (blefaroplastyka)

Joanna zgłosiła się do kliniki z problemem wiotkości skóry powiek i widoczną dyspropocją między jednym okiem a drugim. Po całym dniu zauważała u siebie znaczne obniżenie powiek, a oczy wydawały się przez to zmęczone. W chirurgii plastycznej korekta powiek górnych to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów, który swą popularność zawdzięcza między innymi zauważalnym efektom. Zabieg wykonała doktor Agnieszka Burkacka, która odpowiada na kluczowe pytania dotyczące tej procedury.

Jak przebiega rekonwalescencja po laserowym usuwaniu blizn potrądzikowych?

Piotr boryka się z problemem blizn potrądzikowych występujących w okolicy policzków. Doktor Diana Kupczyńska zaleciła serię laserem frakcyjnym CO2. W powyższym filmie przedstawiamy przebieg procesu rekonwalescencji dzień po dniu z uwzględnieniem zaleceń pozabiegowych.

Mezoterapia igłowa skóry twarzy

Sabina Derda zgłosiła się do kliniki, ponieważ ze względu na aktywny tryb życia boryka się z problemem przesuszonej skóry. Zależało jej przede wszystkim na dogłębnym nawilżeniu skóry twarzy i przygotowaniu jej do udziału w kolejnych zawodach bikini fitness. Zgodnie z przyjętym planem, doktor Diana Kupczyńska wykonała mezoterapię igłową skóry twarzy.

Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Marzena zgłosiła się do kliniki Ars Estetica w celu odświeżenia skóry twarzy. Zależało jej na nawilżeniu i naturalnej stymulacji. Pani doktor zaproponowała mezoterapię osoczem bogatopłytkowym i zabieg, nazywany wampirzym liftingiem, wykonała tuż po odbytej konsultacji i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Zaffiro i Dermapen - zabiegi anti-aging 35+

Jagoda zgłosiła się do Kliniki Ars Estetica w celu poprawy napięcia i jędrności skóry. Zależało jej na uzyskaniu naturalnych efektów bez większej ingerencji. Doktor Małgorzata Legocka i kosmetolog Elena Bodnariuk zaproponowały terapię łączoną składającą się z zabiegów Zaffiro i Dermapen, które doskonale sprawdzają się u pacjentek 35+.

Leczenie bruksizmu botoxem

Klaudia zgłosiła się do Kliniki Ars Estetica w związku z nasilającymi się bólami głowy spowodowanymi zgrzytaniem zębami i zaciskaniem szczęki. Doktor Diana Kupczyńska w wywiadzie i badaniu fizykalnym stwierdziła bruksizm i zaleciła ostrzyknięcie mięśni żwacza botoxem.

Medycyna estetyczna a przygotowania do ślubu

Karolina zgłosiła się do kliniki na kilka miesięcy przed ślubem. Tego dnia chciała wyglądać pięknie, a wśród zabiegów, które ją interesowały znajdowało się subtelne powiększenie ust oraz redukcja zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej. O tym jak przebiegał proces powiększania ust, redukcji zmarszczek i jak dokładnie wyglądała rekonwalescencja opowiada na filmie wraz z dr n. med. Dianą Kupczyńską z kliniki Ars Estetica.

Laser frakcyjny CO2 - przebarwienia i blizny potrądzikowe

Wojtek zgłosił się do kliniki z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi. Do wizyty namówiła go przyszła żona w trakcie przygotowań do ślubu i choć problem nie był zaawansowany, to wymagał wykonania serii zabiegów laserem frakcyjnym CO2. O tym jak przebiegał proces leczenia i rekonwalescencji opowiada na filmie wraz z dr n. med. Dianą Kupczyńską z kliniki Ars Estetica.

Blizny potrądzikowe na policzkach - laser frakcyjny CO2

Kamil zgłosił się do kliniki z bliznami, które były pamiątką po młodzieńczym trądziku. Najczęściej stosowaną metodą redukcji widoczności blizn potrądzikowych jest wykorzystanie lasera frakcyjnego CO2. Na rezultaty serii laseroterapii trzeba będzie jeszcze poczekać, natomiast jak sam przyznaje Pan Kamil, zauważa u siebie 20% poprawę po każdym kolejnym zabiegu. O tym jak wygląda zabieg i rekonwalescencja po nim opowiada dr n. med. Diana Kupczyńska.

Medycyna estetyczna a sporty sylwetkowe - Sabina Derda

Sabina Derda to trzykrotna Mistrzyni Polski, Mistrzyni Świata WPF w parach kulturystycznych, Wicemistrzyni Świata w kategorii Bikini Fitness WPF, Mistrzyni Europy WPF w kategorii bikini fitness 2019, uczestniczka prestiżowych międzynarodowych zawodów, gdzie została wielokrotną złotą medalistką w kategorii Bikini Masters. Podczas Mistrzostw Europy zdobyła 2 złote medale Pucharu Polski NPC w kategorii Bikini Masters i bikini do 166cm wzrostu, i złoty medal NPC Champion Cup PQ w kategorii bikini do 166cm.

Podczas rozmowy z nami Pani Sabina opowiedziała o tym jak wygląda jej praca, ile czasu i wysiłku trzeba włożyć w przygotowanie się do udziału w zawodach oraz jak restrykcyjna dieta i treningi wpływają na jej skórę. O komentarz poprosiliśmy także dr n. med. Dianę Kupczyńską, która dba o to, by bez przerysowanego efektu, Pani Sabina mogła cieszyć się zdrową i zadbaną skórą twarzy.

Zapraszamy do wysłuchania jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej warto wykonywać, by poprawić jakość skóry, kiedy najlepiej robić mezoterapię igłową i co można uzyskać poprzez regularne zabiegi na ciało?

Laserowy lifting twarzy - resurfacing laserowy

Sabina miała obawy przed zabiegami laserowymi, dlatego z decyzją o tym, by poddać się laserowemu liftingowi twarzy zwlekała dość długo. Ostatecznie na zabieg zdecydowała się po serii mezoterapii i zakończeniu sezonu startowego w zawodach bikinii fitness. W filmie zdradza, dlaczego chciałby pracować nad jakością skóry twarzy i wraz z doktor Dianą Kupczyńską omawia aspekty zastosowanej laseroterapii.

Laser frakcyjny CO2 - laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Andrzej zgłosił się do kliniki szukając skutecznych sposobów radzenia sobie z bliznami potrądzikowymi. Laseroterapia pozwala zredukować ich głębokość i poprawić jakoś skóry. Dr n. med. Wojciech Rybak oraz kosmetolog Aleksandra Duczmal z kliniki Ars Estetica opowiadają o zabiegu usuwania blizn potrądzikowych za pomocą lasera frakcyjnego CO2.

  Umów się na wizytę
  Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *