Filmy na kanale YouTube

nasi pacjenci

Symulacja efektów powiększania piersi - System Vectra XT

Kluczowym zadaniem chirurga podczas konsultacji z pacjentką jest odpowiednia kwalifikacja i pomoc w doborze implantów piersiowych. Zobaczenie efektu powiększania biustu przed operacją ułatwia podjęcie decyzji i w klinice Ars Estetica możliwe jest dzięki zastosowaniu technologii Vectra XT, która należy do najnowocześniejszych systemów wizualizacji efektów zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Na filmie dr n. med. Wojciech Rybak szczegółowo omawia przedstawioną symulację i inne aspekty operacji biustu u kobiet.

Jak przebiega rekonwalescencja po laserowym usuwaniu blizn potrądzikowych?

Piotr boryka się z problemem blizn potrądzikowych występujących w okolicy policzków. Doktor Diana Kupczyńska zaleciła serię laserem frakcyjnym CO2. W powyższym filmie przedstawiamy przebieg procesu rekonwalescencji dzień po dniu z uwzględnieniem zaleceń pozabiegowych.

Mezoterapia igłowa skóry twarzy

Sabina Derda zgłosiła się do kliniki, ponieważ ze względu na aktywny tryb życia boryka się z problemem przesuszonej skóry. Zależało jej przede wszystkim na dogłębnym nawilżeniu skóry twarzy i przygotowaniu jej do udziału w kolejnych zawodach bikini fitness. Zgodnie z przyjętym planem, doktor Diana Kupczyńska wykonała mezoterapię igłową skóry twarzy.

Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Marzena zgłosiła się do kliniki Ars Estetica w celu odświeżenia skóry twarzy. Zależało jej na nawilżeniu i naturalnej stymulacji. Pani doktor zaproponowała mezoterapię osoczem bogatopłytkowym i zabieg, nazywany wampirzym liftingiem, wykonała tuż po odbytej konsultacji i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Zaffiro i Dermapen - zabiegi anti-aging 35+

Jagoda zgłosiła się do Kliniki Ars Estetica w celu poprawy napięcia i jędrności skóry. Zależało jej na uzyskaniu naturalnych efektów bez większej ingerencji. Doktor Małgorzata Legocka i kosmetolog Elena Bodnariuk zaproponowały terapię łączoną składającą się z zabiegów Zaffiro i Dermapen, które doskonale sprawdzają się u pacjentek 35+.

Leczenie bruksizmu botoxem

Klaudia zgłosiła się do Kliniki Ars Estetica w związku z nasilającymi się bólami głowy spowodowanymi zgrzytaniem zębami i zaciskaniem szczęki. Doktor Diana Kupczyńska w wywiadzie i badaniu fizykalnym stwierdziła bruksizm i zaleciła ostrzyknięcie mięśni żwacza botoxem.

Medycyna estetyczna a przygotowania do ślubu

Karolina zgłosiła się do kliniki na kilka miesięcy przed ślubem. Tego dnia chciała wyglądać pięknie, a wśród zabiegów, które ją interesowały znajdowało się subtelne powiększenie ust oraz redukcja zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej. O tym jak przebiegał proces powiększania ust, redukcji zmarszczek i jak dokładnie wyglądała rekonwalescencja opowiada na filmie wraz z dr n. med. Dianą Kupczyńską z kliniki Ars Estetica.

Laser frakcyjny CO2 - przebarwienia i blizny potrądzikowe

Wojtek zgłosił się do kliniki z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi. Do wizyty namówiła go przyszła żona w trakcie przygotowań do ślubu i choć problem nie był zaawansowany, to wymagał wykonania serii zabiegów laserem frakcyjnym CO2. O tym jak przebiegał proces leczenia i rekonwalescencji opowiada na filmie wraz z dr n. med. Dianą Kupczyńską z kliniki Ars Estetica.

Medycyna estetyczna a sporty sylwetkowe - Sabina Derda

Sabina Derda to trzykrotna Mistrzyni Polski, Mistrzyni Świata WPF w parach kulturystycznych, Wicemistrzyni Świata w kategorii Bikini Fitness WPF, Mistrzyni Europy WPF w kategorii bikini fitness 2019, uczestniczka prestiżowych międzynarodowych zawodów, gdzie została wielokrotną złotą medalistką w kategorii Bikini Masters. Podczas Mistrzostw Europy zdobyła 2 złote medale Pucharu Polski NPC w kategorii Bikini Masters i bikini do 166cm wzrostu, i złoty medal NPC Champion Cup PQ w kategorii bikini do 166cm.

Podczas rozmowy z nami Pani Sabina opowiedziała o tym jak wygląda jej praca, ile czasu i wysiłku trzeba włożyć w przygotowanie się do udziału w zawodach oraz jak restrykcyjna dieta i treningi wpływają na jej skórę. O komentarz poprosiliśmy także dr n. med. Dianę Kupczyńską, która dba o to, by bez przerysowanego efektu, Pani Sabina mogła cieszyć się zdrową i zadbaną skórą twarzy.

Zapraszamy do wysłuchania jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej warto wykonywać, by poprawić jakość skóry, kiedy najlepiej robić mezoterapię igłową i co można uzyskać poprzez regularne zabiegi na ciało?

Laser frakcyjny CO2 - laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Andrzej zgłosił się do kliniki szukając skutecznych sposobów radzenia sobie z bliznami potrądzikowymi. Laseroterapia pozwala zredukować ich głębokość i poprawić jakoś skóry. Dr n. med. Wojciech Rybak oraz kosmetolog Aleksandra Duczmal z kliniki Ars Estetica opowiadają o zabiegu usuwania blizn potrądzikowych za pomocą lasera frakcyjnego CO2.

  Umów się na wizytę
  Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wiadomość *