Nowa lokalizacja placówki w Warszawie!

ul. Jaktorowska 5/u1 (obok ronda Daszyńskiego)

Nowa lokalizacja placówki w Warszawie

Drodzy Pacjenci,

7 lat działalności centrum medycyny estetycznej i laseroterapii Ars Estetica w Warszawie to był czas, kiedy z sukcesem udawało nam się łączyć wiedzę ze zdobywanym doświadczeniem. I nie będzie chyba przesadą jeśli napiszemy, że Aleje Jerozolimskie stały się dla nas drugim domem – to tam spędzaliśmy przecież najwięcej czasu.

Niejednokrotnie przekonaliśmy się także o tym, że mamy fantastycznych Pacjentów, którzy są z nami już od lat, za co serdecznie dziękujemy. Mamy szczerą nadzieję, że w 2020 zostaniecie z nami, bo zadbaliśmy o to, by było nowocześnie, a jednocześnie komfortowo.

Uprzejmie informujemy, że wraz z nadejściem 2020 roku nasza placówka w Warszawie zmienia adres. Od stycznia zapraszamy Was do nowej lokalizacji przy ulicy Jaktorowskiej 5/U1 (obok ronda Daszyńskiego).

W razie pytań prosimy o kontakt z rejestracją:

tel.: +48 22 266 08 76

mail: [email protected]

Otwarcie warszawskiego oddziału Rybak Clinics

W 2020 chcemy również skoncentrować się na tym, co od lat stanowiło ważny aspekt naszej medycznej działalności. Wielokrotnie mogliście się przekonać o tym, że flebologia to nasza pasja, w której z sukcesem łączymy posiadaną wiedzę ze zdobywanym stale doświadczeniem.

W związku z tym informujemy, że wraz z przeniesieniem do nowej lokalizacji, otwieramy warszawski oddział Rybak Clinics –  placówki specjalizującej się w leczeniu żylaków. Będziemy zaszczyceni, jeśli w tej szczególnej drodze zechcecie nam towarzyszyć.

  Umów się na wizytę
  Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
  Wybierz miasto
  WrocławWarszawa
  Zadzwoń lub napisz!
  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wiadomość *