Maximus Trilipo

Czujesz, że tegoroczna zima nie sprzyjała twojej wadze? Rozumiemy to doskonale, dlatego idealnym rozwiązaniem będzie zabieg z użyciem technologii fal radiowych, Maximus TriLipo. Zabieg pomaga w pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej, wspomaga krążenie krwi oraz przyśpiesza metabolizm komórkowy. Maximus TriLipo daje również efekt ujędrnienia oraz wygładzenia skóry. Teraz cena zabiegu na dwie okolice (brzuch i biodra) wynosi 400 zł. Oferta ważna we Wrocławiu 1-30.04.2018r.

Czytaj więcej

Zabieg Antysmogowy

Smog to nasz wróg, zanieczyszczenie powietrza wpływa źle na cały nasz organizm. Dlatego opracowaliśmy nasz autorski system walki z zanieczyszczoną, zmęczoną skórą. Wyprobuj naszą nowość! Przeciwdziałaj szkodliwym działaniom smogu już teraz. Teraz cena zabiegu na twarz wynosi 250 zł. Oferta ważna w Warszawie od 1-30.04.2018r.

Czytaj więcej

Mezoterapia Laserowa

Wypróbuj nowatorską metodą opracowaną przez lekarzy z naszej kliniki, połączenia klasycznej mezopterapii wraz z użyciem lasera, która gwarantuję większą skuteczność. Dzięki zastosowaniu lasera, tworzone są mikropory, które pozwalają substancjom aktywnym na ich lepsze wnikanie w głąb skóry. Mezoterapia laserowa ma szereg zastosowań, zmniejsza zmarszczki, poprawia ogólny wygląd skóry, działa rozjaśniająco, zmniejsza pory, jak również radzi sobie z bliznami po trądziku. Podaruj sobie luksusowy koktajl dla skóry. Teraz cena zabiegu wynosi 1300 zł. Oferta ważna we Wrocławiu 1-30.04.2018r.

Czytaj więcej

Zaffiro

Zaffiro to zabieg, który cieszy się dużą popularnością wśród naszych pacjentek, ponieważ daje dwufazowy efekt. W pierwszej fazie obkurcza włókna kolagenowe, dzięki czemu efekt bardziej jędrnej skóry widoczny jest od razu. W drugiej fazie, zabieg stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, co powoduje, że efekty zabiegu utrzymują się dłużej. Zaffiro poprawia koloryt skóry, sprawia, że skóra jest odżywiona, dotleniona oraz zachodzą w niej procesy regeneracyjne. Dzięki zabiegowi skóra jest bardziej napięta oraz poprawia się jej elastyczność. Teraz cena zabiegu na twarz wynosi 500 zł. Oferta ważna w Warszawie 1-30.04.2018r.

Czytaj więcej

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013