Depilacja laserowa

Lato tuż tuż, a Ty już teraz masz dość ciągłego golenia nóg? Wiemy coś o tym. Zanim zdecydujesz się na bolesną i nietrwałą depilację woskiem, zastanów się czy nie wolisz na dobre rozstać się z włoskami na swoich nogach. Stosowane przez nas lasery to najnowocześniejsza technologia pozwalająca na usuwanie zbędnego owłosienia, a do tego bezpieczna dla Twojego organizmu. Dlatego gratis dajemy Ci też gładkie pachy! Cena zabiegu to teraz 600 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu 1-30.06.2018r.

Czytaj więcej

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa pojedynczej okolicy takiej jak łydka, udo, brzuch, klatka piersiowa czy pachy to koszt teraz 100 złotych. Cennik postanowiliśmy zaktualizować, dlatego w czerwcu obniżamy cenę, a Ty możesz powitać zbliżające się lato idealnie gładką skórą bez odrastających, a co gorsza wrastających włosków. Na laserowe usuwanie owłosienia w niższej cenie zapraszamy do naszej kliniki już teraz. Cena zabiegu na jedna okolicę to teraz 100 zł. Oferta ważna w Warszawie 1-30.06.2018r.

Czytaj więcej

Dermapen

Dermapen szybko zdobył serca naszych pacjentów stając się jednym z ich ulubionych zabiegów. To nieinwazyjna procedura pozwalająca na skuteczne pozbycie się pierwszych zmarszczek, spłycenie blizn potrądzikowych i ogólną poprawę kondycji i jędrności skóry. Co ważne, zabieg nie pozostawia żadnych widocznych śladów i jest bezbolesny. Cena zabiegu na twarz to teraz 550 zł. Oferta ważna w Warszawie 1-30.06.2018r.

Czytaj więcej

Laserowy Peeling Węglowy

Zadbaj o cerę i bądź piękna latem! Wypróbuj nasz laserowy peeling węglowy, inaczej zwany Black Doll. Na czym polega zabieg? Wykorzystujemy właściwości koloidalnej zawiesiny węgla. Peeling dogłębnie oczyszcza skórę, powodując zmniejszenie porów, ujednolicenie skóry, złagodzenie podrażnień i zaczerwienień powstających za sprawą stanów zapalnych. Zabieg to także sposób na wygładzenie drobnych zmarszczek, a piękna cera to przecież najlepszy prezent dla kobiety. Cena zabiegu to teraz 400 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu 1-30.06.2018r.

Czytaj więcej

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013