Pacjentki na szkolenie z hialuronidazy

zgłoszenie na zabieg

Szanowni Pacjenci,

w związku z planowanym szkoleniem z technik podania hialuronidazy u osób, które poddały się zabiegom z wykorzystaniem preparatów usieciowanego kwasu hialuronowego, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń do udziału w szkoleniu w charakterze pacjenta.

Szkolenie prowadzi dr n. med. Diana Kupczyńska.

Zgłoszenia należy wysyłać za pomocą formularza kontaktowego na dole strony.

Kogo poszukujemy?

Ars Estetica poszukuje pacjentów zainteresowanych zabiegiem rozpuszczenia usieciowanego kwasu hialuronowego w ramach zabiegów szkoleniowych, które odbędą się 15.10.2022 r. w placówce we Wrocławiu.

Kogo szkolimy?

Zabiegi szkoleniowe będą wykonywane wyłącznie przez praktykujących lekarzy.

Warunki zgłoszenia

Uprzejmie prosimy zainteresowanych zabiegiem pacjentów o wysłanie:

 • dobrej jakości zdjęć twarzy BEZ MAKIJAŻU oraz, jeśli to możliwe, zbliżeń, które zobrazują problem (zdjęcia proszę wykonywać w spiętych włosach, en face oraz z obu profili),
 • dokumentacji medycznej potwierdzającej wykonanie zabiegu z widoczną nazwą produktu i ilością podanego preparatu,
 • wymaganych informacji nt. daty wykonania zabiegu, okolicy, w której wykonano zabieg oraz wszystkich pozostałych informacji, które mogą okazać się przydatne podczas kwalifikacji do zabiegu,
 • pełnych danych kontaktowych (imię i nazwisko, numer telefonu, adres mailowy).

Spośród nadesłanych zgłoszeń, zostanie wybrana grupa osób, którą zaprosimy na konsultację ze specjalistą w celu weryfikacji wskazań i przeciwwskazań do zabiegu.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na poczet wyłonienia pacjentów kwalifikujących się do zabiegu. Zgłoszenia, które zostaną nadesłane, ale nie wyselekcjonowane na cele obecnego szkolenia, zostaną zatrzymane w naszej bazie danych do przyszłych szkoleń. Jeśli nie życzą sobie Państwo, aby takie dane były przechowywane na poczet następnych szkoleń, prosimy o taką informację w mailu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo klikając w ten link.

Koszty leczenia

Uczestnicy szkolenia nie płacą za leczenie i wizyty ujęte w planie terapeutycznym. Zobowiązani są jedynie do pokrycia kosztów zużycia preparatów, których wysokość zostanie określona podczas konsultacji kwalifikujących do zabiegu.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest również wyrażenie zgody na utrwalenie wizerunku (zdjęcia przed i po) oraz obecność na wizytach kontrolnych. Więcej informacji na temat udziału w szkoleniu zostanie przekazana po odbyciu bezpłatnej konsultacji kwalifikującej.

W związku z dużym zainteresowaniem informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

  Wyślij zgłoszenie
  Wypełnij poniższy formularz, aby zgłosić chęć udziału w szkoleniu z zabiegów z wykorzystaniem hialuronidazy.
  Wgraj zdjęcia i posiadaną dokumentację medyczną. Typy plików JPG, PNG, PDF. Maksymalna waga pliku: 2 MB
  Zadzwoń lub napisz!
  wsparcie
  Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

   Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
   Przedstaw się *
   Wybierz miasto *
   WrocławWarszawa
   Wiadomość *