Program Ulthera Plus

Lifting bez skalpela

Program Ulthera Plus

Wraz z wiekiem nasza skóra traci jędrność i elastyczność. Staje się wiotka. Na szczęście są metody, za pomocą których w bezinwazyjny sposób można podnieść i zwiększyć napięcie skóry twarzy. Dzięki specjalnie dobranym i odpowiednio połączonym zabiegom można osiągnąć spektakularne efekty.

Policzki + podbródek

Policzki i podbródek to jedne z obszarów najbardziej narażonych na wiotczenie. Za sprawą zmian zostaje zaburzony naturalny owal twarzy. Idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie urządzenia technologii Ulthera w okolicach policzków i podbródka, za sprawą którego zyskamy świeży, zdrowy wygląd, a nasza skóra wyraźnie odmłodnieje.

Zabieg Ulthera przeprowadzony w okolicy policzków skutecznie je unosi oraz nadaje regularny kształt naszej twarzy.  Uniesienie polików zlikwiduje nawisy skórne, które pojawiają się w okolicy żuchwy. W celu pozbycia się tzw. podwójnej brody zabieg przeprowadza się również w okolicy podbródka i lini żuchwy. Tym samym nasz uśmiech nabiera nowego wyrazu.

Cena programu: 7 000 zł
————————————–

Cała twarz

Efekt pełnego liftingu i wyraźnego odmłodzenia uzyskamy wykonując zabieg na całej twarzy. Procedura skutecznie zwiększa gęstość i napięcie skóry, wyraźnie ją wysmuklając i napinając. Twarz nabiera nowych proporcji i młodszego wyglądu, dzięki wymodelowaniu ważnych obszarów takich jak czoło, policzki czy linia żuchwy.

Cena zabiegu: 9 000 zł

Więcej informacji na temat technologii szukaj tutaj – Ulthera.

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

    Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
    Przedstaw się *
    Wybierz miasto *
    WrocławWarszawa
    Wiadomość *