Ulthera

Lifting bez skalpela

Program Ulthera Plus

Wraz z wiekiem nasza skóra traci jędrność i elastyczność. Staje się wiotka. Na szczęście są metody, za pomocą których w bezinwazyjny sposób można podnieść i zwiększyć napięcie skóry twarzy. Dzięki specjalnie dobranym i odpowiednio połączonym zabiegom można osiągnąć spektakularne efekty.

Czoło + kurze łapki + powieki dolne

Wraz z wiekiem skóra wokół oczu staje się wiotka, obniża się linia brwi, pojawiają się nieestetyczne nawisy skóry i kurze łapki. Nadmiar opadającej skóry sprawia, że wyglądamy na zmęczonych. Doskonałym rozwiązaniem jest zabieg Ulthera wykonany na obszarze czoła, skroni i powiek dolnych, za sprawą którego, w sposób bezinwazyjny „otworzymy oko”.
Zabieg Ulthera zastosowany w okolicach oczu skutecznie podniesie opadające powieki, dzięki czemu spojrzenie będzie bardziej otwarte a twarz nabierze wyraźnie młodszego wyrazu.

Cena programu: 3000 zł
—————————————

Policzki + podbródek

Wiotkości ulegają również policzki i podbródek przez co zostaje zaburzony naturalny owal twarzy. Idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie urządzenia Ulthera w okolicach policzków i podbródka, za sprawą którego zyskamy świeży zdrowy wygląd a nasza skóra wyraźnie odmłodnieje.
Zabieg Ulthera przeprowadzony w okolicy policzków skutecznie uniesie poliki oraz nada regularny kształt naszej twarzy.  Uniesienie polików zlikwiduje nawisy skórne, które pojawiają się w okolicy żuchwy. W celu pozbycia się tzw. podwójnej brody zabieg przeprowadza się również w okolicy podbródka i lini żuchwy. Tym samym nasz uśmiech nabierze nowego wyrazu.

Cena programu: 7 500 zł
————————————–

Cała twarz

Efekt pełnego liftingu i wyraźnego odmłodzenia uzyskamy wykonując zabieg na całej twarzy. Zabieg ten skutecznie zwiększy gęstość i napięcie skóry, wyraźnie ją wysmuklając i napinając. Twarz nabierze nowych proporcji i młodszego wyglądu dzięki wymodelowaniu ważnych obszarów takich jak czoło, policzki, linia żuchwy.

Cena zabiegu: 9 500 zł

Więcej informacji o zabiegu znajdą Państwo tutaj.

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013