Elena Bodnariuk

kosmetologia

Ukończyła Społeczną Akademię Nauk w Warszawie na kierunku kosmetologia estetyczna. Obroniła tytuł magistra w 2018 roku, ale zawodowo spełnia się już od przeszło kilku lat. Dzięki pracy w warszawskich klinikach medycyny estetycznej, ma praktyczne doświadczenie, które umiejętnie wykorzystuje w pracy z pacjentami.

Absolwentka wielu branżowych kursów i certyfikowanych szkoleń z zakresu medycznych peelingów, mezoterapii mikroigłowej Dermapen, wykorzystania lasera CO2 w terapii, elektrokoagulacji, lasera Q-Switch Nd. YAG w peelingu węglowym i depilacji laserowej. Dzięki ciągłemu dokształcaniu i oddaniu swojej pracy, na bieżąco śledzi najnowsze trendy w stale rozwijających się dziedzinach kosmetologii.

Swoją wiedzę poszerza aktualnie dodatkowymi studiami podyplomowymi na kierunku pielęgniarstwa. W Ars Estetica troszczy się o swoich pacjentów wykonując zabiegi oczyszczające, pielęgnujące, odmładzające i nawilżające delikatną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Jest także specjalistką w dziedzinie modelowania i wyszczuplania sylwetki. Prywatnie wielka entuzjastka technologii Zaffiro – uznaje Thermolifting za najskuteczniejszą broń w walce o jędrną skórę.

Wykonywane zabiegi

W Ars Estetica zajmuje się wykonywaniem zabiegów kosmetologicznych i modelujących sylwetkę. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:

Artykuły na blogu

Umów się na wizytę
Wypełnij poniższy formularz aby umówić się na wizytę w naszej klinice.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Zadzwoń lub napisz!
wsparcie
Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.
Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Przedstaw się *
Wiadomość *