Elena Bodnariuk

kosmetologia

Elena Bodnariuk
Głosów: 8, ocena: 5

Ukończyła Społeczną Akademię Nauk w Warszawie na kierunku kosmetologia estetyczna. Obroniła tytuł magistra w 2018 roku, ale zawodowo spełnia się już od przeszło kilku lat. Dzięki pracy w warszawskich klinikach medycyny estetycznej, ma praktyczne doświadczenie, które umiejętnie wykorzystuje w pracy z pacjentami.

Absolwentka wielu branżowych kursów i certyfikowanych szkoleń z zakresu medycznych peelingów, mezoterapii mikroigłowej Dermapen, wykorzystania lasera CO2 w terapii, elektrokoagulacji, lasera Q-Switch Nd. YAG w peelingu węglowym i depilacji laserowej. Dzięki ciągłemu dokształcaniu i oddaniu swojej pracy, na bieżąco śledzi najnowsze trendy w stale rozwijających się dziedzinach kosmetologii.

Swoją wiedzę poszerza aktualnie dodatkowymi studiami podyplomowymi na kierunku pielęgniarstwa. W klinice Ars Estetica troszczy się o swoich pacjentów wykonując zabiegi oczyszczające, pielęgnujące, odmładzające i nawilżające delikatną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Jest także specjalistką w dziedzinie modelowania i wyszczuplania sylwetki. Prywatnie wielka entuzjastka technologii Zaffiro – uznaje Thermolifting za najskuteczniejszą broń w walce o jędrną skórę.

Wykonywane zabiegi

W klinice Ars Estetica zajmuje się wykonywaniem zabiegów kosmetologicznych i modelujących sylwetkę. By dowiedzieć się więcej, kliknij zabieg z listy poniżej:

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013