Video Content Editor

praca we Wrocławiu

W związku z rozwojem firmy oraz prowadzonymi działaniami z zakresu SEO, SEM i Social Media klinika Ars Estetica nawiąże współpracę ze specjalistą ds. materiałów wideo.

Video Content Editor będzie odpowiedzialny m.in. za przygotowanie materiałów wideo w formatach dedykowanych wybranym mediom – YouTube, Instagram, Facebook, relacji wideo ze szkoleń oraz profesjonalnych materiałów wideo wykorzystywanych do tworzenia programu edukacyjnego w formacie wideo.

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój treści multimedialnych spójnych ze strategią komunikacyjną marki
  • Montaż i obróbka materiałów wideo
  • Zarządzanie produkcją projektów audio i video (od koncepcji, poprzez produkcję aż po dostarczenie materiału gotowego do publikacji)
  • Tworzenie oryginalnych treści i koncepcji dla Internetu i urządzeń mobilnych
  • Ścisła współpraca z działem marketingu i wsparcie merytoryczne w celu realizacji założonych działań promocyjnych

Wymagania:

  • Biegła znajomość technik montażu
  • Umiejętność obsługi pakietu Adobe (PremierePro, After Affects, PhotoShop, Illustrator)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze foto, wideo lub blogosferze poparte portfolio
  • Rozwinięty zmysł estetyczny
  • Kreatywne podejście do realizowanych projektów
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełen etat
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu graficznym

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat (40 godzin) lub ½ etatu (20 godzin) – umowa o pracę
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole
  • Szkolenia teoretyczne z zakresu medycyny estetycznej

Wypełnij poniższy formularz aby aplikować na wybrane stanowisko.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Załącz CV (plik pdf lub doc do 5MB)
Zadzwoń lub napisz!