Video Content Editor

praca we Wrocławiu

W związku z rozwojem firmy oraz prowadzonymi działaniami z zakresu SEO, SEM i Social Media klinika Ars Estetica nawiąże współpracę ze specjalistą ds. materiałów wideo.

Video Content Editor będzie odpowiedzialny m.in. za przygotowanie materiałów wideo w formatach dedykowanych wybranym mediom – YouTube, Instagram, Facebook, relacji wideo ze szkoleń oraz profesjonalnych materiałów wideo wykorzystywanych do tworzenia programu edukacyjnego w formacie wideo.

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój treści multimedialnych spójnych ze strategią komunikacyjną marki
  • Montaż i obróbka materiałów wideo
  • Zarządzanie produkcją projektów audio i video (od koncepcji, poprzez produkcję aż po dostarczenie materiału gotowego do publikacji)
  • Tworzenie oryginalnych treści i koncepcji dla Internetu i urządzeń mobilnych
  • Ścisła współpraca z działem marketingu i wsparcie merytoryczne w celu realizacji założonych działań promocyjnych

Wymagania:

  • Biegła znajomość technik montażu
  • Umiejętność obsługi pakietu Adobe (PremierePro, After Affects, PhotoShop, Illustrator)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze foto, wideo lub blogosferze poparte portfolio
  • Rozwinięty zmysł estetyczny
  • Kreatywne podejście do realizowanych projektów
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełen etat
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu graficznym

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat (40 godzin) lub ½ etatu (20 godzin) – umowa o pracę
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole
  • Szkolenia teoretyczne z zakresu medycyny estetycznej

Wypełnij poniższy formularz aby aplikować na wybrane stanowisko.
Wybierz miasto
WrocławWarszawa
Załącz CV (plik pdf lub doc do 5MB)
Zadzwoń lub napisz!

wsparcie
Zostaw wiadomość. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.
Przepraszamy, obecnie jesteśmy niedostępni. Zostaw wiadomość, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Przedstaw się *
Wiadomość *