Pakiety promocyjne - zabiegi na twarz

Wrocław i Warszawa

Profilho

PROFHILO® to zabieg, którego celem jest ujędrnienie skóry i remodeling tkanek ulegających wiotczeniu wraz z upływem czasu. Technika podania opiera się na wstrzyknięciu odpowiednich ilości preparatu w ściśle określone anatomiczne punkty. Zabieg wykonuje się w obszarze twarzy, dekoltu, szyi i dłoni. Cena pojedynczego zabiegu to 1300 złotych. Pakiet dwóch zabiegów kosztuje 2400 zł. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Zaffiro na twarz

Technologia Zaffiro opiera się na wykorzystaniu światła podczerwonego (IR) o długości fali 750 – 1800 nm. Skutkiem zastosowania tak intensywnego bodźca jest głębokie rozgrzanie warstw skóry właściwej do 65°C, przy jednoczesnym stałym chłodzeniu naskórka. Ciepło prowadzi m.in. do skurczy włókien kolagenowych, a tym samym prowadzi do poprawy gęstości skóry. Oferta ważna w Warszawie.

Czytaj więcej

Maximus TriLipo na twarz

Redukcja zmarszczek, poprawa owalu twarzy, ujędrnienie oraz poprawa konturów skóry. To główne cele możliwe do osiągnięcia, dzięki wykorzystaniu technologii Maximus TriLipo w tak zwanym nieinwazyjnym liftingu w obszarze twarzy i podbródka. Zabieg najlepiej wykonać w serii, bo dopiero wtedy zaczyna przynosić realne rezultaty. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Technologia OxyGeneo

GeneO+ to zabieg wykorzystujący technologię OxyGeneo, która prowadzi do powstawania cząsteczek CO2. W trakcie zabiegu dochodzi do powstania kilku następujących po sobie procesów. To właśnie one wpływają na zdecydowaną i natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji skóry. GeneO+ łączy w sobie trzy procesy: złuszczanie zrogowaciałego naskórka, naturalne, głębokie dotlenienie i dogłębne nawilżanie skóry twarzy. Oferta ważna w Warszawie.

Czytaj więcej

Laserowe leczenie rumienia

Rumień to powszechny problem. Laserowe leczenie rumienia to zabieg, podczas którego dochodzi do fototermolizy. Laser emituje fale absorbowane przez hemoglobinę. Wskutek przeprowadzonej procedury dochodzi do gwałtownego podgrzania naczynka, które zostaje zmienione na energię cieplną i wchłania się. Po około 2 tygodniach część naczynek znika, a pozostałe jaśnieją. Zapraszamy na BEZPŁATNE KONSULTACJE do naszych kosmetologów. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Laserowy peeling węglowy

Laserowy peeling węglowy to zabieg polegający na naświetlaniu laserowym skóry pokrytej uprzednio specjalną zawiesiną węgla. Drobinki wnikają w nierówności, pory i zagłębienia na skórze, a następnie absorbują energię, tym samym oczyszczając pory, ujednolicając koloryt i stymulując do produkcji kolagenu. W celu osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. Cena zabiegu to teraz 350 złotych zamiast 500. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny nadal pozostaje najnowocześniejszym i jednocześnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na gładką skórę. Umożliwia m.in. redukcję blizn potrądzikowych, laserowy lifting twarzy, redukcję poszerzonych porów oraz odmłodzenie skóry. Uznaje się, że działanie laser ma zbawienny wpływ na skórę z pierwszymi objawami starzenia. Cena zabiegu na twarz to 1200 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Dermapen

Zabieg świetnie sprawdza się jako terapia anti-aging. Zastosowanie Dermapena to gwarancja odświeżenia i dogłębnego nawilżenia skóry, którego nie zapewnią nam nawet najlepsze kremy. Daje efekt delikatnego liftingu, spłyca drobne zmarszczki, wyrównuje strukturę i koloryt skóry. Cena zabiegu na twarz to teraz 500 złotych zamiast 690. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg, który polega na wstrzykiwaniu niewielkich dawek preparatu w owłosioną skórę głowy. Zadaniem mezoterapii jest poprawa jakości włosów, zahamowanie procesu ich wypadania i stymulowanie do wzrostu nowych włosów w tym obszarze. Cena serii zabiegów preparatem Dermaheal wynosi aktualnie 1200 złotych zamiast 1800. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Ulthera

Wraz z wiekiem nasza skóra traci jędrność i elastyczność, a tym samym staje się wiotka. Do najbardziej problematycznych obszarów należą policzki, podbródek czy powieki oraz twarz w ogóle. W ostatnich latach olbrzymią popularnością cieszy się technologia HIFU, której skuteczności dowodzą liczne badania i osiągane efekty terapeutyczne. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy Program Ulthera Plus. Cena zaczyna się już od 7000 złotych - by poznać szczegóły należy kliknąć przycisk 'CZYTAJ WIĘCEJ'. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej