Pakiety promocyjne - zabiegi na twarz

Wrocław i Warszawa

Laserowe leczenie rumienia

Rumień to powszechny problem. Laserowe leczenie rumienia to zabieg, podczas którego dochodzi do fototermolizy. Laser emituje fale absorbowane przez hemoglobinę. Wskutek przeprowadzonej procedury dochodzi do gwałtownego podgrzania naczynka, które zostaje zmienione na energię cieplną i wchłania się. Po około 2 tygodniach część naczynek znika, a pozostałe jaśnieją. Zapraszamy na BEZPŁATNE KONSULTACJE do naszych kosmetologów. Oferta ważna we Wrocławiu. PROMOCJA AKTYWNA 1-29 LUTY 2020!

Czytaj więcej

Laserowy peeling węglowy

Laserowy peeling węglowy to zabieg polegający na naświetlaniu laserowym skóry pokrytej uprzednio specjalną zawiesiną węgla. Drobinki wnikają w nierówności, pory i zagłębienia na skórze, a następnie absorbują energię, tym samym oczyszczając pory, ujednolicając koloryt i stymulując do produkcji kolagenu. W celu osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. Cena zabiegu to teraz 350 złotych zamiast 500. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie. PROMOCJA AKTYWNA 1-29 LUTY 2020!

Czytaj więcej

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny nadal pozostaje najnowocześniejszym i jednocześnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na gładką skórę. Umożliwia m.in. redukcję blizn potrądzikowych, laserowy lifting twarzy, redukcję poszerzonych porów oraz odmłodzenie skóry. Uznaje się, że działanie laser ma zbawienny wpływ na skórę z pierwszymi objawami starzenia. Cena zabiegu na twarz to 1000 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie. PROMOCJA AKTYWNA 1-29 LUTY 2020!

Czytaj więcej

Dermapen

Zabieg świetnie sprawdza się jako terapia anti-aging. Zastosowanie Dermapena to gwarancja odświeżenia i dogłębnego nawilżenia skóry, którego nie zapewnią nam nawet najlepsze kremy. Daje efekt delikatnego liftingu, spłyca drobne zmarszczki, wyrównuje strukturę i koloryt skóry. Cena zabiegu na twarz to teraz 500 złotych zamiast 690. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie. PROMOCJA AKTYWNA 1-29 LUTY 2020!

Czytaj więcej

Botox

Zabiegi z użyciem Botoxu zajmują ważne miejsce w medycynie estetycznej. Dzięki jego stosowaniu możemy powstrzymać powstawanie zmarszczek mimicznych i przy odpowiednim podaniu, złagodzić wyraz twarzy. Zapisz się na zabieg do lekarza medycyny estetycznej i naturalnie pozbądź się gniewnego spojrzenia. Zapraszamy na zabieg likwidacji zmarszczek toksyną botulinową w cenie 500 zł za okolicę lub 1200 zł za trzy obszary. Więcej informacji na temat Botoxu po kliknięciu przycisku 'CZYTAJ WIĘCEJ'. Do Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Ulthera

Wraz z wiekiem nasza skóra traci jędrność i elastyczność, a tym samym staje się wiotka. Do najbardziej problematycznych obszarów należą policzki, podbródek czy powieki oraz twarz w ogóle. W ostatnich latach olbrzymią popularnością cieszy się technologia HIFU, której skuteczności dowodzą liczne badania i osiągane efekty terapeutyczne. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy Program Ulthera Plus. Cena zaczyna się już od 7000 złotych - by poznać szczegóły należy kliknąć przycisk 'CZYTAJ WIĘCEJ'. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej