Pakiety promocyjne - zabiegi na twarz

Wrocław i Warszawa

Zaffiro na twarz

Technologia Zaffiro opiera się na wykorzystaniu światła podczerwonego (IR) o długości fali 750 – 1800 nm. Skutkiem zastosowania tak intensywnego bodźca jest głębokie rozgrzanie warstw skóry właściwej do 65°C, przy jednoczesnym stałym chłodzeniu naskórka. Ciepło prowadzi m.in. do skurczy włókien kolagenowych, a tym samym prowadzi do poprawy gęstości skóry. Oferta ważna w Warszawie.

Czytaj więcej

Maximus TriLipo na twarz

Redukcja zmarszczek, poprawa owalu twarzy, ujędrnienie oraz poprawa konturów skóry. To główne cele możliwe do osiągnięcia, dzięki wykorzystaniu technologii Maximus TriLipo w tak zwanym nieinwazyjnym liftingu w obszarze twarzy i podbródka. Zabieg najlepiej wykonać w serii, bo dopiero wtedy zaczyna przynosić realne rezultaty. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Technologia OxyGeneo

GeneO+ to zabieg wykorzystujący technologię OxyGeneo, która prowadzi do powstawania cząsteczek CO2. W trakcie zabiegu dochodzi do powstania kilku następujących po sobie procesów. To właśnie one wpływają na zdecydowaną i natychmiastową poprawę wyglądu i kondycji skóry. GeneO+ łączy w sobie trzy procesy: złuszczanie zrogowaciałego naskórka, naturalne, głębokie dotlenienie i dogłębne nawilżanie skóry twarzy. Oferta ważna w Warszawie.

Czytaj więcej

Dermapen

Zabieg świetnie sprawdza się jako terapia anti-aging. Zastosowanie Dermapena to gwarancja odświeżenia i dogłębnego nawilżenia skóry, którego nie zapewnią nam nawet najlepsze kremy. Daje efekt delikatnego liftingu, spłyca drobne zmarszczki, wyrównuje strukturę i koloryt skóry. Cena zabiegu na twarz to teraz 500 złotych zamiast 690. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Ulthera

Wraz z wiekiem nasza skóra traci jędrność i elastyczność, a tym samym staje się wiotka. Do najbardziej problematycznych obszarów należą policzki, podbródek czy powieki oraz twarz w ogóle. W ostatnich latach olbrzymią popularnością cieszy się technologia HIFU, której skuteczności dowodzą liczne badania i osiągane efekty terapeutyczne. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy Program Ulthera Plus. Cena zaczyna się już od 7000 złotych - by poznać szczegóły należy kliknąć przycisk 'CZYTAJ WIĘCEJ'. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej