Pakiety promocyjne - zabiegi na twarz

Wrocław i Warszawa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia to metoda, która jest wykorzystywana w medycynie od wielu lat. Dzięki dogłębnemu nawilżaniu mezoterapia igłowa pozostaje doskonałym sposobem odżywiania dojrzałej skóry twarzy i szyi. Sprawdza się także w terapii anti-aging, zapobiegając starzeniu się skóry. Najlepsze rezultaty uzyskuje się w seriach 2-8 zabiegów. Cena mezoterapii igłowej na twarz i szyję to 1200 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie. PROMOCJA AKTYWNA 1-30 SIERPNIA 2019!

Czytaj więcej

Powiększanie ust

Powiększanie ust to zabieg, który umożliwia nadanie wargom pożądanego kształtu, dodanie im objętości, zwiększenia ich nawilżenia czy wyrównanie asymetrii. Po modelowaniu, usta są jędrniejsze, a drobne zmarszczki wokół nich zostają zniwelowane. Cena powiększania ust to teraz 900 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie. PROMOCJA AKTYWNA 1-30 SIERPNIA 2019!

Czytaj więcej

Laserowy peeling węglowy

Laserowy peeling węglowy to zabieg polegający na naświetlaniu laserowym skóry pokrytej uprzednio specjalną zawiesiną węgla. Drobinki wnikają w nierówności, pory i zagłębienia na skórze, a następnie absorbują energię, tym samym oczyszczając pory, ujednolicając koloryt i stymulując do produkcji kolagenu. Cena zabiegu to teraz 350 złotych zamiast 500. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie. PROMOCJA AKTYWNA 1-30 SIERPNIA 2019!

Czytaj więcej

Dermapen

Zabieg świetnie sprawdza się jako terapia anti-aging. Zastosowanie Dermapena to gwarancja odświeżenia i dogłębnego nawilżenia skóry, którego nie zapewnią nam nawet najlepsze kremy. Daje efekt delikatnego liftingu, spłyca drobne zmarszczki, wyrównuje strukturę i koloryt skóry. Cena zabiegu na twarz to teraz 500 złotych zamiast 690. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie. PROMOCJA AKTYWNA 1-30 SIERPNIA 2019!

Czytaj więcej

Botox

Powstrzymaj zmarszczki mimiczne już dziś. Zapisz się na zabieg do lekarza medycyny estetycznej i naturalnie pozbądź się gniewnego spojrzenia. Zapraszamy na zabieg likwidacji zmarszczek toksyną botulinową w cenie 500 zł za okolicę lub 1200 zł za trzy obszary. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Ulthera

Wraz z wiekiem nasza skóra traci jędrność i elastyczność, a tym samym staje się wiotka. Do najbardziej problematycznych obszarów należą policzki, podbródek czy powieki oraz twarz w ogóle. W ostatnich latach olbrzymią popularnością cieszy się technologia HIFU, której skuteczności dowodzą liczne badania i osiągane efekty terapeutyczne. Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy Program Ulthera Plus. Cena zaczyna się już od 7000 złotych - by poznać szczegóły należy kliknąć przycisk 'CZYTAJ WIĘCEJ'. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny nadal pozostaje najnowocześniejszym i jednocześnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na gładką skórę. Umożliwia m.in. redukcję blizn potrądzikowych, laserowy lifting twarzy, redukcję poszerzonych porów oraz odmłodzenie skóry. Cena zabiegu na twarz to 1000 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013