Pakiety promocyjne - zabiegi na ciało

Wrocław i Warszawa

Laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa to zabieg, który umożliwia trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia z wybranej okolicy. Aby procedura była skuteczna, konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Z myślą o Pacjentach stworzyliśmy pakiety depilacji laserowej składające się z 7 epilacji, które w zależności od obszaru kosztują 900 lub 1800 złotych. Jeżeli jednak interesuje Cię wykonanie pojedynczych zabiegów przypominających w okolicach pach i bikini to aktualna cena epilacji wymienionych obszarów wynosi 250, a nie 300 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Laserowe usuwanie kolorowego tatuażu

Laserowe usuwanie kolorowego tatuażu bywa znacznie trudniejsze niż usuwanie tatuaży wykonanych czarnym tuszem. Pico PLUS to nowoczesna technologia, której działanie opiera się na dostarczaniu energii do zdeponowanego pod skórą barwnika. Wiązka lasera może osiągać długość 1064 nm i tym samym przenikać głębiej, jednocześnie nie powodując uszkodzeń w tkance. Oferta 5 sesji w cenie 4 ważna przy jednorazowej płatności za cały pakiet. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Program redukcja i ujędrnianie

Występowanie cellulitu nierzadko wiąże się z brakiem jędrności w problematycznej okolicy. Jeśli oprócz cellulitu, borykacie się z wiotkością skóry w obszarze ud, bioder czy pośladków, zabieg Liposhock warto łączyć z technologią Maximus TriLipo. Stosowana terapia antycellulitowa powinna być kompleksowa i wielokierunkowa, bo dopiero wtedy jest skuteczna. Cena 6 zabiegów Liposhock + 6 zabiegów Maximus na jedną okolicę to teraz 3600 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Antycellulitowa Fala Uderzeniowa

Fala uderzeniowa to skuteczna broń w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Metoda wykorzystująca falę uderzeniową ma za zadanie rozluźnienie kompleksów lipidowych i pobudzenie mikrokrążenia w stymulowanych tkankach. Już po pierwszym zabiegów zauważamy, że skóra jest gładsza i bardziej napięta, jednak najlepsze efekty osiąga się dopiero po 6 zabiegach przeprowadzonych w tygodniowych odstępach. Cena pakietu zaczyna się od 1020 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Pakiet zabiegów modelujących

Pakiet składa się z 6 zabiegów urządzeniem Maximus TriLipo, który wykorzystuje działanie najnowszej technologii trójbiegunowej fali radiowej oraz systemu DMA (Dynamic Muscle Activation). Terapia ta z zastosowaniem urządzeń Maximus TriLipo jest specjalnie przygotowana i pozwala uporać się z niechcianą tkanką tłuszczową np. w okolicy brzucha oraz wymodelować i podkreślić talię. Cena pakietu na jedną okolicę to 2100 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Program wyszczuplający Ultrashape + Velasmooth

Pakiet to połączenie zabiegów w terapii łączonej w oparciu o nieinwazyjne i wysoce skuteczne metody redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej. Ultrashape – to metoda służąca do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków. VelaSmooth – to metoda masażu podciśnieniowego pobudzającego krążenie i metabolizm komórek tłuszczowych, prowadząc do zmniejszenia ich objętości oraz usuwającego nadmiar nagromadzonych płynów. Cena 3 zabiegów Ultrashape + 3 zabiegów VelaSmooth na jedną okolicę to 3600 złotych zamiast 6000. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Program redukcji cellulitu

Program redukcji cellulitu składa się z zabiegów wykonywanych innowacyjnym urządzeniem Liposhock w połączeniu z 6-oma zabiegami VelaSmooth. Ten pierwszy wykorzystuję siłę działania fal dźwiękowych i ultradźwiękowych, ten drugi to połączenie działania masażu podciśnieniowego, podczerwieni oraz fal RF. Cena 6 zabiegów Liposhock + 6 zabiegów VelaSmooth na jedną okolicę to 2400 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Depilacja laserowa bikini

Cieplejsza pora roku to czas, kiedy zainteresowanie depilacją laserową wzrasta. Tradycyjne metody nie dają trwałych efektów, a wrastające włoski to dodatkowy problem. Laserowe usuwanie owłosienia to najskuteczniejszy sposób na trwałe pozbycie się włosków z danej okolicy. Oferujemy pakiet 7 zabiegów w cenie 6. Cena to 900 złotych zamiast 1050. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Laserowe leczenie nadpotliwości

Laserowe leczenie nadpotliwości to procedura, która przynosi trwałe rezultaty. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a pacjent nie wymaga hospitalizacji. Podobnie jak w przypadku leczenia nadpotliwości botoxem, lekarz przeprowadza test Minora, który pozwala zobrazować miejsca objęte problemem. Cena zabiegu to teraz 3900 złotych zamiast 4500. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Odmładzanie dłoni

Piękne dłonie to Twoja wizytówką. Skóra dłoni w ciągu dnia narażona jest na działanie wielu czynników zewnętrzych - woda, detergenty, słońce, Zapraszamy na zabieg odmładzający z wykorzystaniem preparatu Radiesse, który skutecznie nawilży skórę dłoni i uzupełni powstające przez lata ubytki tkanki. Cena zabiegu to teraz 1500 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Program redukcji rozstępów

Rozstępy to nieestetyczne zmiany skórne, które można uznać za powszechny problem dotykający coraz większą grupę ludzi. Program redukcji rozstępów obejmuje 4 zabiegi najnowocześniejszym laserem frakcyjnym eCO2 Plus lub Erb:Yag w połączeniu 4 zabiegami mezoterapii wykorzystującej preparaty kwasu hialuronowego i substancji stymulujących odbudowę struktury skóry. Aby zapoznać się z dokładnymi cenami pakietów redukcji rozstępów na łydkach, udach, pośladkach i brzuchu kliknij 'CZYTAJ WIĘCEJ'.

Czytaj więcej