Pakiety promocyjne - zabiegi na ciało

Wrocław i Warszawa

Program redukcja i ujędrnianie

Występowanie cellulitu nierzadko wiąże się z brakiem jędrności w problematycznej okolicy. Jeśli oprócz cellulitu, borykacie się z wiotkością skóry w obszarze ud, bioder czy pośladków, zabieg Liposhock warto łączyć z technologią Maximus TriLipo. Stosowana terapia antycellulitowa powinna być kompleksowa i wielokierunkowa, bo dopiero wtedy jest skuteczna. Cena 6 zabiegów Liposhock + 6 zabiegów Maximus na jedną okolicę to teraz 3060 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie. PROMOCJA AKTYWNA 1-30 SIERPNIA 2019!

Czytaj więcej

Antycellulitowa Fala Uderzeniowa

Fala uderzeniowa to skuteczna broń w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Metoda wykorzystująca falę uderzeniową ma za zadanie rozluźnienie kompleksów lipidowych i pobudzenie mikrokrążenia w stymulowanych tkankach. Już po pierwszym zabiegów zauważamy, że skóra jest gładsza i bardziej napięta, jednak najlepsze efekty osiąga się dopiero po 6 zabiegach przeprowadzonych w tygodniowych odstępach. Cena pakietu zaczyna się od 1020 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie. PROMOCJA AKTYWNA 1-30 SIERPNIA 2019!

Czytaj więcej

Pakiet zabiegów modelujących

Pakiet składa się z 6 zabiegów urządzeniem Maximus TriLipo, który wykorzystuje działanie najnowszej technologii trójbiegunowej fali radiowej oraz systemu DMA (Dynamic Muscle Activation). Terapia ta z zastosowaniem urządzeń Maximus TriLipo jest specjalnie przygotowana i pozwala uporać się z niechcianą tkanką tłuszczową np. w okolicy brzucha oraz wymodelować i podkreślić talię. Cena pakietu na jedną okolicę to 2400 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Program wyszczuplający Ultrashape + Velasmooth

Pakiet to połączenie zabiegów w terapii łączonej w oparciu o nieinwazyjne i wysoce skuteczne metody redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej. Ultrashape – to metoda służąca do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków. VelaSmooth – to metoda masażu podciśnieniowego pobudzającego krążenie i metabolizm komórek tłuszczowych, prowadząc do zmniejszenia ich objętości oraz usuwającego nadmiar nagromadzonych płynów. Cena 3 zabiegów Ultrashape + 3 zabiegów VelaSmooth na jedną okolicę to 3600 złotych zamiast 6000. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Program redukcji cellulitu

Program redukcji cellulitu składa się z zabiegów wykonywanych innowacyjnym urządzeniem Liposhock w połączeniu z 6-oma zabiegami VelaSmooth. Ten pierwszy wykorzystuję siłę działania fal dźwiękowych i ultradźwiękowych, ten drugi to połączenie działania masażu podciśnieniowego, podczerwieni oraz fal RF. Cena 6 zabiegów Liposhock + 6 zabiegów VelaSmooth na jedną okolicę to 2400 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Depilacja laserowa bikini

Cieplejsza pora roku to czas, kiedy zainteresowanie depilacją laserową wzrasta. Tradycyjne metody nie dają trwałych efektów, a wrastające włoski to dodatkowy problem. Laserowe usuwanie owłosienia to najskuteczniejszy sposób na trwałe pozbycie się włosków z danej okolicy. Oferujemy pakiet 7 zabiegów w cenie 6. Cena to 900 złotych zamiast 1050. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Leczenie nadpotliwości botoxem

Lato to czas upałów i wysokich temperatur, które dają się we znaki wszystkim tym, którzy borykają się z problemem nadpotliwości. Choć pocenie się jest procesem naturalnym, to nadmierna produkcja potu w wielu sytuacjach może prowadzić do problemów emocjonalnych i społecznej alienacji. Oferujemy leczenie nadpotliwości pach botoxem. Cena zabiegu to teraz 1490 złotych zamiast 1690. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Laserowe leczenie nadpotliwości

Laserowe leczenie nadpotliwości to procedura, która przynosi trwałe rezultaty. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a pacjent nie wymaga hospitalizacji. Podobnie jak w przypadku leczenia nadpotliwości botoxem, lekarz przeprowadza test Minora, który pozwala zobrazować miejsca objęte problemem. Cena zabiegu to teraz 3900 złotych zamiast 4500. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Odmładzanie dłoni

Piękne dłonie to Twoja wizytówką. Skóra dłoni w ciągu dnia narażona jest na działanie wielu czynników zewnętrzych - woda, detergenty, słońce, Zapraszamy na zabieg odmładzający z wykorzystaniem preparatu Radiesse, który skutecznie nawilży skórę dłoni i uzupełni powstające przez lata ubytki tkanki. Cena zabiegu to teraz 1500 złotych. Oferta ważna we Wrocławiu i w Warszawie.

Czytaj więcej

Program redukcji rozstępów

Rozstępy to nieestetyczne zmiany skórne, które można uznać za powszechny problem dotykający coraz większą grupę ludzi. Program redukcji rozstępów obejmuje 4 zabiegi najnowocześniejszym laserem frakcyjnym eCO2 Plus lub Erb:Yag w połączeniu 4 zabiegami mezoterapii wykorzystującej preparaty kwasu hialuronowego i substancji stymulujących odbudowę struktury skóry. Aby zapoznać się z dokładnymi cenami pakietów redukcji rozstępów na łydkach, udach, pośladkach i brzuchu kliknij 'CZYTAJ WIĘCEJ'.

Czytaj więcej

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013