Pakiety zabiegowe - oferta na ciało

Wrocław i Warszawa

Laserowe usuwanie kolorowego tatuażu

Laserowe usuwanie kolorowego tatuażu bywa znacznie trudniejsze niż usuwanie tatuaży wykonanych czarnym tuszem. Pico PLUS to nowoczesna technologia, której działanie opiera się na dostarczaniu energii do zdeponowanego pod skórą barwnika. Wiązka lasera może osiągać długość 1064 nm i tym samym przenikać głębiej, jednocześnie nie powodując uszkodzeń w tkance. Oferta 5 sesji w cenie 4 ważna przy jednorazowej płatności za cały pakiet. Oferta ważna we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Program redukcja i ujędrnianie

Występowanie cellulitu nierzadko wiąże się z brakiem jędrności w problematycznej okolicy. Jeśli oprócz cellulitu, borykacie się z wiotkością skóry w obszarze ud, bioder czy pośladków, zabieg Liposhock warto łączyć z technologią Maximus TriLipo. Stosowana terapia antycellulitowa powinna być kompleksowa i wielokierunkowa, bo dopiero wtedy jest skuteczna. Cena 6 zabiegów Liposhock + 6 zabiegów Maximus na jedną okolicę to 3600 złotych. Oferta ważna w Warszawie.

Czytaj więcej

Antycellulitowa Fala Uderzeniowa

Fala uderzeniowa to skuteczna broń w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Metoda wykorzystująca falę uderzeniową ma za zadanie rozluźnienie kompleksów lipidowych i pobudzenie mikrokrążenia w stymulowanych tkankach. Już po pierwszym zabiegów zauważamy, że skóra jest gładsza i bardziej napięta, jednak najlepsze efekty osiąga się dopiero po 6 zabiegach przeprowadzonych w tygodniowych odstępach. Cena pakietu zaczyna się od 1020 złotych. Oferta ważna w Warszawie.

Czytaj więcej

Program redukcji rozstępów

Rozstępy to nieestetyczne zmiany skórne, które można uznać za powszechny problem dotykający coraz większą grupę ludzi. Program redukcji rozstępów obejmuje 4 zabiegi najnowocześniejszym laserem frakcyjnym eCO2 Plus lub Erb:Yag w połączeniu 4 zabiegami mezoterapii wykorzystującej preparaty kwasu hialuronowego i substancji stymulujących odbudowę struktury skóry. Zabiegi wyceniane są indywidualnie. Podstawą kwalifikacji do leczenia jest bezpośrednia wizyta w gabinecie specjalisty.

Czytaj więcej