Leczenie nadpotliwości

Pozbądź się krępującego problemu nadmiernej potliwości a stresujące chwile przestaną Cię przerażać. Zapraszamy na zabieg laserowego leczenia nadpotliwości w promocyjnej cenie 3900 zł lub leczenie nadpotliwości botoksem w cenie od 1490 zł.

Czytaj więcej

Odmładzanie dłoni

Piękne dłonie Twoja wizytówką. Zapraszamy na zabieg odmładzający z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Macrolane, który skutecznie nawilży skórę dłoni i uzupełni powstające przez lata ubytki tkanki. Oferta w wyjątkowej cenie 1500 zł. Oszczędzasz 1000 zł.

Czytaj więcej

Botox

Powstrzymaj zmarszczki mimiczne już dziś. Zapisz się na zabieg do lekarza medycyny estetycznej i naturalnie pozbądź się gniewnego spojrzenia. Zapraszamy na zabieg likwidacji zmarszczek toksyną botulinową w cenie 500 zł za okolicę lub 1200 zł za trzy obszary.

Czytaj więcej

Przedłużanie rzęs

Kuszące spojrzenie w hollywoodzkim stylu. Zapraszamy na przedłużanie rzęs w cenie 200 zł. Oraz dopełnienie za 150 zł. Kuś spojrzeniem niczym gwiazda na czerwonym dywanie.

Czytaj więcej

Intimalase

Przełomowy zabieg laserowego obkurczania pochwy Intimalase. Dzięki bezinwazyjnemu rozwiązaniu laserowemu możliwa jest poprawa jakości życia seksualnego i estetyki miejsc intymnych. Intimalase w promocyjnej cenie 2500 zł!

Czytaj więcej

Ars Estetica realizuje projekt nr UDA-RPDS.01.01.00-02-173/13-00
Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013